• Свеж
Лондон Парична Казна Накит Дијамант Свадба Бендови 0. ЦТВ, Свадбени бендови за жени, Машки Свадбени Бендови, Убави Веренички Прстени На Цврсто Злато Од 14к

Лондон Парична Казна Накит Дијамант Свадба Бендови 0. ЦТВ, Свадбени бендови за жени, Машки Свадбени Бендови, Убави Веренички

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

14к Злато Природен Дијамант Цигански Сет Вечноста Свадба Бенд 0.18 CTW. / Дијамантски Венчален Прстен / Јубилеен Бенд / МАШКИ Свадбен Опсег ДЕТАЛИ за Производот, направени по Нарачка И Направени Во САД, злато : Изберете Од 14к Жолто Злато, Бело Злато, Розово Злато, Дијамантска Боја / Јасност / Сече : Ж Боја / СИ1-СИ2 Јасност / Многу Добро Поставување : Наклон+ Златна Тежина : 4,57 Грама Големина На Дијамант : ? 0.18 CTTWL O N D O N N E E E E L R YDiamond Производители Од 1987.Природен Дијамантски Накит По Директна Произведена Ценакуп со Доверба : Лондонскиот Фин Накит е сертифициран од Врвните 2 акредитирани лаборатории за евалуација. Ние продаваме Само 100% Вистински Природни Дијаманти Од Врвни Дијаманти (H Боја, SI Јасност). Никогаш подобрена боја, подобрена јасност или ласерски третирана.Лондон Парична Казна Накит почитувајте Го Процесот На Кимберли : Сите наши Камења се Без Конфликти и сите наши материјали се етички извори и еколошки!Доживотна Гаранција : нашата доживотна гаранција нуди бесплатно затегнување, повторно полирање, позлата на родиум и услуги за чистење.Лабораториски Сертификати : ние наплаќаме 4 45 AGS Сертификати до 2 CWT., ако ви треба сертификација на повисока каратна тежина или ви треба ГИА Сертификација, ве молиме испратете ни порака за повеќе информации!Забелешка : Дијаманти под 0.18 cwt. нема да бидат тестирани. Направени Во Сад и Увезени - Продавница Директни Производствени Цени со Лондон Парична Казна Накит. Дијамант Спецификации : Половина Вечност 0.18 Карат Вкупна Тежина. Златна Тежина 4,57 грама. Изберете од цврсто 14к Бело Злато или Жолто Злато. Прстен Големини од 5~8. (Ж Боја, Си1-Си2 Јасност). Во Кутијата : (1) Луксузна Кутија За Подароци На Лондонскиот Фин Накит, (1) 0,18 Каратна Едноставна Свадбена Лента за Мажи или Жени (1) Картичка За Активирање На Доживотна Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лументо Жени Лето Култура Врвот Без Ракави Исечени Елек Лажичка Вратот Резервоарот Блузи Дами Основни Маица Тенок Одговара Цртан

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Летни Резервоари, Секси Врвови На Култури, Секојдневе�

DEN 255.84

Предна Прошетка Женски и Машки Чевли Што Дишат Боси Чевли Фитнес Тренингот Вода Чорапи Сурфање Лесни Патики Униз Спортски Атлетски

Опис : Пол : Унисекс, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Патики Тип На Шема : Крпен

DEN 223.84