• Свеж
Цртан Филм Божиќ Честитка Кореја 3д Пчеларник Благослов Порака Мала Картичка Со Плик Божиќ Картичка

Цртан Филм Божиќ Честитка Кореја 3д Пчеларник Благослов Порака Мала Картичка Со Плик Божиќ Картичка

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

1. Материјал : 350гр бела карта + 116гр црвен дрвен памук + бакарна хартија не е триење. 2. Големина : честитка / 16*10,5 см, плик / 16,5*11см, налепница / 3 * 3см. 3. Тежина : 0,02 кг. 4. Пакување : ОПП торба (содржи 1 * честитка + 1 * Плик + 1 * налепница (шема случајно)). Продажба поени : . 1. Дебел картон, тврда хартија, безбеден и еколошки, со фина текстура. 2. Шема за печатење со висока дефиниција, печатење во целосна боја, чувство на мазна рака. 3. Бојата е светла, бојата не бледне кога ќе започнете, а изработката е извонредна. 4. Можете да пишувате благослови на внатрешната страница, да цртате и да пишувате сами, полни со искреност. 5. Рамна матрица за сечење, тродимензионален дизајн на саќе, роман и интересен. Дебел картон, тврда хартија, безбеден и еколошки, со фина текстура. Шема за печатење со висока дефиниција, печатење во целосна боја, чувство на мазна рака. Бојата е светла, бојата не бледне кога ќе започнете, а изработката е извонредна. Можете да пишувате благослови на внатрешната страница, да цртате и да пишувате сами, полни со искреност. Рамна матрица за сечење, тродимензионален дизајн на саќе, роман и интересен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Бејзбол Капа Сонце Дишење Памучна Опашка Капа За Глава Спортска Облека На Отворено Со Прилагодливо Затворање На Грбот За Неуредни

Опис : Материјал : Памук Стил : Бејзбол Капа Големина : Една Големина Боја : Црна,Сива,Сина,Повеќебојна,Цр�

DEN 207.84