• Свеж
Стара Фотографија Безвременски Класичен Автомобил Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со Плута Основа За Домашна Кујна Соба Ка

Стара Фотографија Безвременски Класичен Автомобил Сет На Подлога За Пијалоци, Абсорбента Керамички Камени Подлоги За Чаши Со

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Апсорбирачки керамички Подлоги-горниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира дамките од вода, одржувајте ги врвовите на масата суви и чисти.Големината на Подлогите е 4 инчи/ 10 см, а дебелината е 0,24 инчи/ 0,6 см . Погоден е за ставање под чаши за чај, придружни шолји, шолји за кафе, пепелници, чаши, пехари и млеко од сок.Поддршка од плута против лизгање : Секое парче од нашите подлоги за пиење се одликува со издржлив плута назад за да помогне во заштитата на мебелот или масите од гребнатини или гребнатини.Повеќенаменски Подлоги За Пијалоци-Идеална големина за сите пијалоци. Убави подлоги во стилот на мандала, одлични за вашиот дом, кујна, дневна соба, бар, крајни маси, ноќни штандови или канцеларија, уживајте во вашиот омилен пијалок. Апсорбирачки керамички Подлоги-горниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира дамките од вода, одржувајте ги врвовите на масата суви и чисти. Големината на Подлогите е 4 инчи/ 10 см, а дебелината е 0,24 инчи/ 0,6 см . Погоден е за ставање под чаши за чај, придружни шолји, шолји за кафе, пепелници, чаши, пехари и млеко од сок. Поддршка од плута против лизгање : Секое парче од нашите подлоги за пиење се одликува со издржлив плута назад за да помогне во заштитата на мебелот или масите од гребнатини или гребнатини. Повеќенаменски Подлоги За Пијалоци-Идеална големина за сите пијалоци. Убави подлоги во стилот на мандала, одлични за вашиот дом, кујна, дневна соба, бар, крајни маси, ноќни штандови или канцеларија, уживајте во вашиот омилен пијалок.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Подлоги За Пијалоци Тркалезна Стп Кожна Подлога Со Држач Отпорен На Топлина Чаша За Пијалоци Мат-Фенси Декор За Кујна Канцеларија

: Пакетот содржи 6 парчиња стп кожни подлоги со дијаметар од 10 см / 3,9 инчи и доаѓа со кожна кутија за склад

DEN 2.33