• Свеж
3Д Шема Сандали Печатење Чорапи Трчање Чорапи Женска Личност Ниски Глуждови Мажи Без Шоу Чорапи Одмазда Чорапи Памучни Чорапи плус Ниски Чорапи За Трчање Чорапи Де

3Д Шема Сандали Печатење Чорапи Трчање Чорапи Женска Личност Ниски Глуждови Мажи Без Шоу Чорапи Одмазда Чорапи Памучни Чорапи

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Ве молиме изберете ја вистинската големина според табелата со големини подолу за секојдневно облекување, активности на отворено, клуб, забава, одмор, вокација, училиште, вежбање и etc.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Удобно еластично затворање : нашите чорапи ја зголемуваат удобноста при секојдневно носење. Врвот на дизајнот на мека мрежа е направен од еластична. Нема да биде премногу тесно за да предизвика блокада на крвта, ниту премногу лабаво за да предизвика лизгање, обезбедувајќи ја вашата удобност и соодветност.Пол : Женска Прилика : Обичен тип на Шема : Боја Што Одговара На Дебелина : Стандард. Големина шема : . Големина : Една Големина Должина : 20см/7.87" Ширина : 7.5 тип На Шема : Совпаѓање На Бојата. Пол : Женски. Погоден за секојдневно облекување, активности на отворено, клуб, забава, одмор, вокација, училиште ,вежбање и сл. Дебелина : Стандард. Повод : Повик.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хуаи Женски Фитнес Спортски Шорцеви Еластичен Струк Брзи Суви Спортски Шорцеви Здолниште Женски Обични Џогер ПАНТАЛОНИ Виолетова

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

DEN 2.33