• Свеж
Deyuer Сет Натопи Пенкало Проѕирен Цреша Цвет Декор Paillette Печати Стакло Мастило Пенкало Во Собата За Подарок

Deyuer Сет Натопи Пенкало Проѕирен Цреша Цвет Декор Paillette Печати Стакло Мастило Пенкало Во Собата За Подарок

DEN 103.84

Од стока
Во магацинот

Опис : . Ја усвои својата мазна површина и извонредна изработка, овој производ е удобен за држење и течно пишување, што е лесен за употреба. Со својата мала тежина и мала големина, овој производ е лесен за полнење и чистење, што е погодно за употреба и носење. Изработен од стаклен материјал, овој производ е отпорен на абење и долготраен. Постојат 3 големини од кои можете да изберете. Таа е погодна за училиште, канцеларија, ученици, дома и така натаму. Име На Предметот : Натопи Пенкало. Материјал : Стакло. Боја : Син Градиент, Розов Градиент, Зелен Градиент, Светло Син Градиент. Карактеристики : Сакура Печатење, Декоративни, Креативни. Детали За Големината : . Големина на 5 парчиња : 22,4 см х 7,4 см х 3,5 см/8,82 "х 2,91" х 1,38 " (Прибл.). 7 парчиња Големина : 22,8 см х 10,8 см х 4,6 см/8,98 "х 4,25" х 1,81 " (Прибл.). 15 парчиња Големина : 25см х 14см х 3,7 см/9,84 "х 5,51" х 1,46 " (Прибл.). Големина на едно Шише : 1,8 см х 4см/0,71 "х 1,57" (Прибл.). Должина на пенкало : 18,5 см/7,28" (Прибл.). Големина На Чаша : . 3,1 см х 3,3 см/1,22 "х 1,3" (Прибл.). 3,1 см х 3,8 см/1,22 "х 1,5" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 3 х Мастило. 1 х Држач За Пенкало. 1 х Пенкало. или. 4 х Мастило. 1 х Држач За Пенкало. 1 х Чаша. 1 х Пенкало. или. 12 х Мастило. 1 х Држач За Пенкало. 1 х Чаша. 1 х Пен Ја Усвои својата мазна површина и извонредна изработка, овој производ е удобен за држење и течно пишување, што е лесен за употреба. Со својата мала тежина и мала големина, овој производ е лесен за полнење и чистење, што е погодно за употреба и носење. Изработен од стаклен материјал, овој производ е отпорен на абење и долготраен. Постојат 3 големини од кои можете да изберете. Таа е погодна за училиште, канцеларија, ученици, дома и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи