• Свеж
Мози Прекрасно Куче Здолниште Машна Вратоврска За Пролет Косплеј

Мози Прекрасно Куче Здолниште Машна Вратоврска За Пролет Косплеј

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Опис : облеката со дизајн на декор од вештачки бисер и дизајн на лак го прават кучето да изгледа поелегантно и попривлечно. Меко и еластично, кучето не се чувствува затегнато кога го носи.Нема потреба да се грижите дали ќе бидете деформирани или ќе исчезне бојата по повеќекратно перење на ова куче отпорно на абење, отпорно на солзи dress.By изработка со материјал од предиво, овој производ ќе биде мек и моден за носење на домашни миленици.Постојат 6 различни големини за да изберете.Овој производ е совршено погоден за носење куче милениче, кученце.Име на предметот : Домашен Фустан Материјал : Предиво Карактеристики : Вратоврска Со Лак, Украс Од Вештачки Бисер, Детали За Големината На Дишењето : Големина : XS, Обем На Бистата : 30cm/11.8", Обем На Грбот : 21cm/8.3 " (Прибл.) tt Size : S, Обем На Бистата : 33cm/13", Обем На Грбот : 23cm/9.1 " (Прибл.) tt Size : M, Обем На Бистата : 36cm/14.2", Обем На Грбот : 26cm/10.2 " (Прибл.) tt Size : L, Обем На Бистата : 39cm/15.4", Обем На Грбот : 28cm/11 " (Прибл.) tt Size : XL, Обем На Бистата : 42cm/16.5", Обем На Грбот : 30cm/11.8 " Прибл.) tt Size : 2 XL, Обем На Бистата : 46cm/18.1", Обем На Грбот : 32cm/12.6 " (Прибл.тноти : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Фустан За Миленичиња овој производ е совршено погоден за носење куче милениче, кученце. Облеката со дизајн на декор од вештачки бисер и дизајн на лак го прават кучето да изгледа поелегантно и попривлечно. Меко и еластично, кучето не се чувствува затегнато кога го носи. Она што може да ви го понуди фустанот за миленичиња е тоа што е мек и еластичен, а кучето не се чувствува затегнато кога го носи. Тоа го прави кучето да изгледа поелегантно и попривлечно поради декор на вештачки бисер деси. Доаѓа со карактеристиките на дизајнот на декор од вештачки бисер и дизајнот на лак, фустанот за миленичиња е многу цветен и го прави кучето да изгледа поелегантно и попривлечно. Кучето не се чувствува цврсто кога носи . Поради мекиот и еластичен, фустанот за миленичиња нема да направи кучето да се чувствува затегнато кога го носи. Дизајнот на декор од вештачки бисер и дизајнот на лак го прават кучето да изгледа поелегантно и попривлечно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Комбинезони За Жени Елегантни Ромпери Надвор Од Рамото Продажба На Дозвола За Жени Мода Лето Солидна Секојдневна Камис Суспендиран

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО Продавницата ☛Факдук☚! [Нашата Продавница] : ФАКДУК е

DEN 2.00

Комплет За Поправка На Гуми за Велосипеди без цевки, Комплет За Лепенки За Гуми ЗА МТБ и Друмски Велосипеди, Комплет За Поправка

Комплетот За Поправка На Гуми без цевки е Неопходен За Возила со Гуми Без Цевки, комплетот За Поправка н�

DEN 239.84

Нба_ Џерси Атланта ХоксМажи Трае Младиот Винс Картер Де андре Хантер Ален Краб Бело Златно Издание Прилагодено Кошаркарски Дрес

Добредојдовте во пронаоѓач2022 Сите букви и броеви се со најдобар квалитет на дресовите Големини Преку S �

DEN 1599.84