• Свеж
Деца Детски Комплети Печатени Со Пруги Со Долги Ракави Сантс Блузи Панталони Облека За Шамиче Празнична Викенд Облека За Дете

Деца Детски Комплети Печатени Со Пруги Со Долги Ракави Сантс Блузи Панталони Облека За Шамиче Празнична Викенд Облека За Дете

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Големина : 80 Препорачана Возраст : 6-12 Месеци Биста : 50см/19,69" Врвови Должина : 42см/16,54" Половината : 38см/14,96" Должина На Панталони : 42см/16,54" Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 52см/20,47" Врвови Должина : 45см/17,72" Половината : 40см/15,75" должина на панталони : 45см/17.72" големина : 100 препорачана возраст : 18-24 Месеци биста : 54см/21.26" врвови должина : 48см/18.90" половината : 42см/16.54" Должина На Панталони : 48см/18.90" големина : 110 препорачана возраст : 2-3 Години биста : 56см/22.05" врвови должина : 51см/20.08" Половината : 44см/17.32" должина на панталони : 51см/20.08" големина : 120 препорачана Возраст : 3-4 години биста : 58см/22.83" врвови должина : 54см/21.26" Половината : 46см/18.11" должина на панталони : 54см/21.26" ова е убав и мек, родово неутрален основен комплет за прееми и новороденчиња момчиња Или девојчиња.Убава облека, погодна за секојдневни или ЕСЕНСКИ фустани. Одржувајте ладно во висока температура и влажна средина. Чувајте ги комарците од вашето бебе мало дете или Панталони Со Пролетен Пад еластичност во Цврста боја половината лесна и тенка дише.Овој костум ќе го направи вашето мало бебе послатко и модно. Вашите деца ќе го сакаат тоа! Памучна мешавина за облека за бебиња, удобна и мека облека за играње / домашна облека за вашето малечко.Погоден за пролетна есенска зимска облека, убав за надворешна облека, секојдневно носење, домашна облека, забави, патувања, фотографија, семејни денови, игротека и, празнична забава итн.Носете соодветна кошула и шорцеви во теретана заедно, измешајте и совпаѓајте со активниот сет или носете ја секоја независно за различни изгледи. Изработени од квалитетен полиестер, меки ткаенини без чешање на нежната кожа на детето, многу удобни за носење бајка, принцеза, виножито. Врвовите се прицврстуваат со велкро во задниот дел, лесно за децата да се облечат и да полетаат. Лесниот дуксер го одржува студот надвор и топлината внатре; чувајте го вашето мало бебе топло и пријатно кога ветрот е студен. Симпатична Леопард Печати Возбуда Кошула Врвот и шорцеви дизајн, вашиот мед ќе повеќе симпатична и привлечна!. Детска облека погодна за училиште, секојдневно носење, домашна облека, прекрасен избор како облека за одмор. Убав Подарок За Божиќ и Денот на Вљубените, Роденденска Забава, враќање на училишниот подарок. Тие се омилена облека на малите деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи