• Свеж
адвиикд Машки Маици Со Долги Ракави За Мажи Мода Машка Летна Мода Секојдневна Памучна Маица Блузи Со Кратки Ракави За Мажи Долги Ракави

адвиикд Машки Маици Со Долги Ракави За Мажи Мода Машка Летна Мода Секојдневна Памучна Маица Блузи Со Кратки Ракави За Мажи Долги

DEN 287.68

Од стока
Во магацинот

Маици За Мажи Мода Машка Летна Мода Секојдневна Памучна Маица Кошула Со Кратки Ракави Атлетски Блузи За Мажи Долги Ракави Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи и жени. Повод : Секојдневно и спорт. Стил : Секојдневен и краток. Материјал : Памук. Тип На Шема : Печатени. Должина на ракавот : Кратко. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : МАИЦА од 1 ПАРЧЕ ● Материјал●Изработен е од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Натпревар●Машката Маица Е Лесна И Може Добро да се Совпадне со Шорцеви и Панталони . ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.

Детални спецификации

Додатоци на производи