• Свеж
Машка Антигва Загреана Сива Бостон Бруинс Победа Пуловер Худи

Машка Антигва Загреана Сива Бостон Бруинс Победа Пуловер Худи

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Оваа Качулка За Победа На Бостон Бруинс Ќе ве стопли дури и кога температурите ќе почнат да се ладат. Овој дуксер Од Антигва има качулка со врвки и џеб од предната торбичка, што ви дава можност да ги држите главата и рацете подалеку од ветрот. Со везена графика На бостон Бруинс, проверете дали никогаш не сте принудени да избирате помеѓу вашата удобност или вашата фандом во брзите игри. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Пуловер. Бренд : Антигва. Долг ракав. Машинско перење. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Официјално лиценциран. Увезени. Материјал : 52% Памук/48% Полиестер. Везена графика. Качулка со врвки за влечење. Предна торбичка џеб.

Детални спецификации

Додатоци на производи