• Свеж
Тенми Женски Слајд Сандал Мрежа Рамни Сандали Летни Слајдови Лизгање На Кревети За Нозе Дами Обични Чевли Што Не се лизгаат Црна 4.5

Тенми Женски Слајд Сандал Мрежа Рамни Сандали Летни Слајдови Лизгање На Кревети За Нозе Дами Обични Чевли Што Не се лизгаат

DEN 222.24

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Рамни Сандали, Слајд Сандали, Слајдови, Летни Сандали, Станови Тип На Шема На Чевли : Цврста Боја : Кајсија, Црвено Вино, Жолта, Црна, Розова (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Мува Ткаен Ѓон материјал : Тип На Пвчел : Рамно Прицврстување : Лизгајте На Типот На Прсти : Отворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Состаноци, Филмови, Одмор, Карактеристики На Плажа : 1. Дише и еластична мува ткаени горниот, лесен пвц единствен. Едноставна еднобојна вамп со вас за свеж и секојдневен летен изглед.2. Лесно се лизга и оди,Сандали се дизајнирани за погодно излегување.3. Лесен пвц надвор единствен за исклучителна флексибилност и влечење.4. Удобен рамен ѓон за удобно целодневно носење со различни тимови.5. Прилики : Шопинг, Запознавање, Одмор, Секојдневна Облека, Забава, Улица На Плажа, Летни Сандали За Фустани.Содржина на пакетот : 1 Пар Слајдови Сандали За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Удобност и лесна : добро изработена од мека и дише ткаенина, флексибилна надвор од ѓонот, лесна и удобна, совршена за секојдневно носење. Лизгајте : Поради нивниот отворен дизајн, лесно се ставаат или соблекуваат. Совршен за пешачење, шопинг и места за одмор. Удобно : мек човек-материјал горен, лесен пвц надвор-единствен, екстра амортизиран нога-кревет кој обезбедува удобно одење, совршен за секојдневно носење. Совршено Вклопување : Летните слајдови се лесни и удобни.Едноставниот стил совршено одговара на вашата нога, затоа земете ги овие влечки со вас за свеж и секојдневен летен изглед.!. Погодна Пригода : Овие секојдневни слајд сандали можат да се спарат со многу тимови. Одлично оди со фармерки, шорцеви или фустани. Совршено за модни клубови, забави, состаноци, шопинг и патување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пенкиј Машки Кратки Комплети Облека Мажи Секојдневен Превртување Копче Превртување Цветен Принт Краток Ракав Плажа Блуза И Панталони

45" Рамо : 49см / 19.24 "Ракав : 24см / 9.31 "Должина На Панталони : 46.53 "Панталони Должина : 46см / 18 шорцеви за жени mens �

DEN 559.84