• Свеж
Шик Насловна BQS00309-Сад Beiler Ватенка Покритие Сет Геометриски Шеврон Ватиран Постелнина Со Декоративни Перница, Јаглен Сиво-Крал

Шик Насловна BQS00309-Сад Beiler Ватенка Покритие Сет Геометриски Шеврон Ватиран Постелнина Со Декоративни Перница, Јаглен Сиво-Крал

DEN 475.04

Од стока
Во магацинот

Овој неверојатен сет на јоргани се одликува со минималистички, современ дизајн со геометриско ватирање на шеврон. Боја и дизајн вклучени се координирани шамови за перници за да се комплетира изгледот. Карактеристики луксузно меко чувство за одличен ноќен сон со помалку фрлање и вртење хипоалергичното алтернативно полнење надолу е совршено за оние кои се алергични на традиционалните надолни материјалисамо вистинското полнење за да ви биде удобно кога времето ќе се загрее изградена да трае со врвни ткаенини и Стручен Комплет За Покривање На ватенка Од бајлер Геометриска Ватирана Постелнина Од Шеврон Со Украсен Комплет За Перници Вклучува : 1 парче Капак од јорган (104 х 90)2 парчиња шамс (21 х 37)ткаенина и дизајн : свилен мек четкан микрофибер памук-чувствувајте материјалминималистички, современ геометриски шеврон ватиран инструкции : сува чиста најпосакувана. Машина за перење, користете предна машина за натоварувач (или горен натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење, користете ладна вода на нежен циклус, исушете ги сувите тениски топчиња во машината за сушење за да го забрзате сушењето и да додадете мекостспецификации боја : Сива : Кралски Материјали : луксузно четкана ткаенина од микрофибер, хипоалергична синтетичка надолна алтернативна тежина за полнење : 6 килограми - СКУ : chc4080 шик насловна bqs00309-сад 3 парче beiler ватенка покритие постави геометриски шеврон ватиран постелнина со декоративни перница, јаглен сиво - крал.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Рачно Изработен Јорган За Печатење Во Џунгла Кралица Канта Јорган Канта Прекривка Од Памучно Ќебе Индиски Кревет Покритие Боемски

Индиски Канта Ватенка Рачен Блок За Печатење Постелнина Постелнина Ватенка Фрли Чист Памук Кралица Гол

DEN 632.00