• Свеж
Женски 3 Широк Висок Струк Моден Појас За Истегнување Со Прстен Кука Тока

Женски 3 Широк Висок Струк Моден Појас За Истегнување Со Прстен Кука Тока

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Овој растеглив појас е изработен од не кожа, материјал без животни - 60% полиестер, 40% полиуретан; овој ремен е совршен за носење преку долга туника блуза и облекување на секоја облека. Висок појас на половината со затворање на бравата со прстен со златен тон-одлично со речиси се, вклучувајќи класична бела блуза и црно здолниште. Кожената облога и кругот на прстенот со златен тон и конекторот додаваат прекрасен ефект на скапоцен камен. Носете со било што. Стилски растеглив појас облекува се. 3" (75 мм) во ширина. Големина : измерете околу половината, додадете 1 или 2 инчи и потоа нарачајте ја најблиската големина; големината S/M совршено се вклопува околу 27" до 30" половината, M/L се вклопува околу 31" до 33"; L/XL одговара на околу 34" до 38".

Детални спецификации

Додатоци на производи

✪ Возрасни Кристал Појас За Фустан Панталони Фармерки Половината Појас Сјајна Кристал Сите натпревар Појас Половината Дами Формален

Карактеристики : Квалитетен Материјал : овие жени за појас од кристал изработени од висококвалитетна в�

DEN 3.00

Неродис Издржлив Заштитен Појас За Половината На Мотоциклот, Заштитен Ремен За Половината На Мотоциклот, За Додаток За Велосипедизам

Функција : 1 Кога возите, овој производ е врзан за половината на возачот, дозволувајќи му на возачот да го

DEN 3.33