• Свеж
12-Соѕвездие Жени Мажи Нараквица Плетенка Кожа Подароци ВЕЛИКА БРИТАНИЈА НАРАКВИЦА U4I7

12-Соѕвездие Жени Мажи Нараквица Плетенка Кожа Подароци ВЕЛИКА БРИТАНИЈА НАРАКВИЦА U4I7

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Материјал : Пузиз : должина на нараквица 18+8см, прилагодлив, дијаметар на основата 18мм, дијаметар на скапоцен камен 16ммпатерн : дванаесет соѕвездија забелешка : 1. Добро е познато дека различни компјутери прикажуваат бои на различни начини, а вистинските бои на проектот може малку да се разликуваат од следните слики.Ве молиме игнорирајте ја големината. Големината понекогаш може да биде потесна од големината што ја опишуваме, а големината На Кина е обично помала од Онаа на Европејците и Американците. Затоа, дозволете 1-3СМ да бидат различни.3. Ако ви е тешко да изберете големина, секогаш можете да не контактирате, ние ќе ви дадеме неколку совети, но само за ваша референца.Можеме да прифатиме нарачки за мешавини, бои и големини. Колку повеќе количина, толку повеќе попуст.Пакет Вклучени : 1 компјутер нараквица 12-Соѕвездие Жени Мажи Нараквица Плетенка Кожа Подароци Велика британија НАРАКВИЦА U4 I7.

Детални спецификации

Додатоци на производи