• Свеж
Sanyo PLC-Ef Компатибилна Светилка За Проектор Sanyo Со Гаранција За Замена На Денови

Sanyo PLC-Ef Компатибилна Светилка За Проектор Sanyo Со Гаранција За Замена На Денови

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Sanyo PLC-EF30 Компатибилна Светилка За Sanyo Проектор со 150 Дена Гаранција За Замена Sanyo PLC-EF30 Компатибилна Светилка За Sanyo Проектор со 150 Дена Гаранција За Замена Компатибилен Бренд : Sanyo. Компатибилен Модел : САЛАДИН-ЕФ30. Компатибилен Број На Дел : 610 292 4848 / 610-292-4848 / 6102924848 / ПОА-ЛМП39. Тип на светилка : Компатибилна Светилка-со Домување. Гаранција : 150 Дена Гаранција За Замена.

Детални спецификации

Додатоци на производи