• Свеж
Женски Патент Со Долги Ракави Лабави Врвови За Пуловер Кошули Блок Во Боја Сплит Дуксер

Женски Патент Со Долги Ракави Лабави Врвови За Пуловер Кошули Блок Во Боја Сплит Дуксер

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Секогаш внимаваме на класичната, но удобна облека за жени на возраст од 18-55 години. Ние секогаш се гордееме со нашето ветување " " Родени Да Живеат, Пријатно Прво"", правењето на нашата облека од пријатна ткаенина и носењето на клиентите облека со врвен квалитет со прифатлива удобна облека е од суштинско значење за да го направите вашето време многу попријатно и внатрешно и надворешно. Женски Долги Ракави Патент Лабава Пуловер Врвови Кошули Боја Блок Сплит Дуксер. Тип На Облека : Женски Патент Лабава Пуловер. Пол : За Жени/Дама. Карактеристики 1 : Затворање На Предниот Патент/ долг ракав/ дизајн блокиран во Боја. Карактеристики 2 : Секојдневен, страничен стил на Пуловер, Супер Мек, Удобен и Близу До Вашата Кожа. . Материјал : 100% Акрилик. Еластичност : Еластична. Пакет Вклучени : 1 х Топлина Кардиган. Топли Совети : . Ве молиме внимателно погледнете ја нашата детална табела со големини на страницата со детали пред да ја купите.Препорачајте миење раце со волд вода а потоа закачете dry.As различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да варира од сликитене двоумете се да побарате помош ако имате какви било проблеми со нашите производи, нашиот тим сме секогаш тука за вас! Материјал : 100% Акрилик. Дише И Лесна Ткаенина, Многу Мека и Удобна за Носење И Во Fall/Зима/Пролет. Високо Препорачуваме Оваа Жените Џемпери Од Шармо За Прекрасен Прилог На Падот Гардероба. Карактеристики : блок во боја, долги ракави, Патент V-врат, лабав, секојдневен, страничен стил на пуловер, Супер Мек, Удобен и Близу До Вашата Кожа. Класичен, но Стилски пуловер Кој е Разноврсен. Долг Ракав Мек Плетен 1/4 патент женски џемпер кошула. Натпревар : Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб. Најдобрите Подароци За Жените.

Детални спецификации

Додатоци на производи