• Свеж
Inktastic Имам Наслови Греми И Куче Мајка Јас Ги Рок И Маица

Inktastic Имам Наслови Греми И Куче Мајка Јас Ги Рок И Маица

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Имам 2 Наслови Греми И Куче Мајка Јас Ги Рок И Маица Inktastic Имам 2 Наслови Греми И Куче мајка Ги Рок И Двете Возрасни Маица Машки АЗАЛЕА XXXL. Идеален подарок За Волонтери За Спасување Мачки или вработени во хумано Општество. Прави прекрасен подарок За денот на Мајката за вашата кучешка луда мајка или баба. Имам Две Титули, Греми И Куче Мајка,Јас Ги Рок И Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. мајки мајки љубов кучиња љубовник среќна стрела цвеќиња шепа печати симпатична менс облека за возрасни маици маици.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Никогаш не ја потценувајте моќта на глупавите луѓе во големи групи Саркастична Новина Идеја За Подарок Хумор За Возрасни Смешни

Тие се мек памук и се вистинити за големината ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : Одговара На големината, одлично вклоп

DEN 207.84