• Свеж
tklpehg Графички Маици За Жени Удобно Глуварче Печатени Летни Маици Дами Врвови Слободно Време Копче На Екипажот Лабава Блуза Кошули Со Кратки Ракави Пинк XXXL

tklpehg Графички Маици За Жени Удобно Глуварче Печатени Летни Маици Дами Врвови Слободно Време Копче На Екипажот Лабава Блуза

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте Во Нашата Продавница (Que Ert Er) ние сме продавница главно Продава Женска Облека, ние посветени да обезбедиме Квалитетни Женски Врвови, Женски Капут.Quess за Големината Flosh нашата големина е работи мал, ние предлагаме да се купи 1-2 големина До ќе биде повеќе одговара. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не!Информација за производот : Сезона : Летни,Пролет, Есен,Winter Gender : Women Occasion : Дневно, Повремено, Party Material : polyester Style : Случајни,Fashion Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry Package вклучуваат:1 КОМПЈУТЕР Женска Tops Size S НАС 4 велика БРИТАНИЈА 8 ЕУ 34 Биста 110cm/43.31" Ракав 23cm/9.06" Должина 68cm/26.77" . Големина M НАС 6 велика БРИТАНИЈА 10 ЕУ 36 Биста 115cm/45.28" Ракав 23.5 cm/9.26" Должина 69cm/27.17" . Големина L НАС 8 велика БРИТАНИЈА 12 ЕУ 38 Биста 120cm/47.24" Ракав 24cm/9.45" Должина 70cm/27.56" . Големина XL НАС 10 велика БРИТАНИЈА 14 ЕУ 40 Биста 125cm/49.21" Ракав 24.5 cm/9.65" Должина 71cm/27.95" . Големина XXL НАС 12 велика БРИТАНИЈА 16 ЕУ 42 Биста 130cm/51.18" Ракав 25cm/9.84" Должина 72cm/28.35" . Големина XXXL НАС 14 велика БРИТАНИЈА 18 ЕУ 44 Биста 135cm/53.15" Ракав беа 25,5 cm/10.04" Должина 73cm/28.74" . Големина XXXXL НАС 16 велика БРИТАНИЈА 20 ЕУ 46 Биста 140cm/55.12" Ракав 26cm/10.24" Должина 74cm/29.13" . Големина XXXXXL НАС 18 велика БРИТАНИЈА 22 ЕУ 48 Биста 145cm/57.09" Ракав 26.5 cm/10.44" Должина 75см/29.53" Големина на Табела : Ние сме Азија големина,Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина нагоре.(Тоа ќе биде поудобно.). Материјал - женски летни врвови,женски врвови со кратки ракави,женски врвови, врвови за вежбање за жени Со Мала тежина,еластична ткаенина,не проѕирно, меко и удобно носење. Дизајн-женски блузи, маици и блузи,женски врвови облечени секојдневни,слатки врвови за жени ,графички маици, елегантни маици, едноставни Врвови во цврста боја,. Натпревар-женски секојдневни врвови,врвови од туника за носење со хеланки, кошули со кратки ракави за жени, трендовски и елегантни. Спарете го со фармерки, хеланки и здолниште за шик и елегантен изглед. Повод-најдобар избор За Пролет / Лето/Fall. Оваа маичка можете да ја носите во секоја пригода и ќе добиете многу комплименти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мрат Краток Ракав Круг-Вратот Блузи И Кошули Краток Ракав Маици За Жени Дами Пари Круг Вратот Мода Големи Димензии Краток Ракав

П6 : како се чувствуваат женските врвови? А6 : тоа не е тежок Лесен, мек и секојдневен стил, покажете го ваш�

DEN 431.84

Чолиус Жени Тинејџерка Краток Ракав Графички Печатење Основни Култура Врвот Харајуку Каваи Маица Е-Девојка Улична Облека Краток

Спецификации : Пол : Женски Материјал : 70% Памук, 30% Полиестер Стил : Секојдневен Шема : Писмо, Срце, Цвет Бо

DEN 3.33