• Свеж
Машки Летни Хаваи Обична Лабава Кошула За Печатење Свртете Ја Јаката Кошула Со Кратки Ракави Л

Машки Летни Хаваи Обична Лабава Кошула За Печатење Свртете Ја Јаката Кошула Со Кратки Ракави Л

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Машка Летна Хаваи Обична Лабава Кошула За Печатење Свртете Ја Јаката Со Кратки Ракави Карактеристики : Специјално Печатење/Јака Со Копчиња/спуштете го дизајнот погоден за секојдневен изглед и сите прилики особено за забави,одмор,Плажа и состаноци. Полиестер, Спандекс Краток Ракав, Печатење, Одбијте Ја Јаката И модата ве прават попривлечни вие или вашата љубов. Сезона : Четири Сезони Пол : Менматеријал : Полиестер, Спандексдекорација : Свртете Ја Јаката/Копчињата Должина На Ракавот : Должина На Кратка Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Дневно/Плажа/Секојдневна Силуета : Редовно што добивате : 1 Х Мажи Shirt Size USEUBust Shoulder Sleeve Lengths1040113cm/44.49"46cm/18.11"23cm/9.06"70cm/27.56"M1242117cm/46.06"48cm/18.90"24cm/9.45"72cm/28.35"L1444122cm/48.03"50cm/19.69"25cm/9.84"74cm/29.13"XL1646127cm/50.00"52cm/20.47"26cm/10.24"76cm/29.92"XXL1848133cm/52.36"54cm/21.26"27cm/10.63"78cm/30.71"Size : SUS : 10 EU : 40 Bust : 113cm/44.49"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 70cm/27.56"Size : MUS : 12 EU : 42 Bust : 117cm/46.06"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 72cm/28.35"Size : LUS : 14 EU : 44 Bust : 122cm/48.03"Shoulder : 50cm/19.69"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 74cm/29.13"Size : XLUS : 16 EU : 46 Bust : 127cm/50.00"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 76cm/29.92"Size : XXLUS : 18 EU : 48 Bust : 133cm/52.36"Shoulder : 54cm/21.26"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 78cm/30.71"} Модерен и секојдневен стил за задоволување на вашата секојдневна работа или животни потреби. ● Најновиот моден дизајн ве прави поубави и никогаш надвор од мода. ●Изработен од висококвалитетен материјал кој може да ја заштити вашата кожа и да направи да се чувствувате удобно. ● Способни совршено да одговараат на вашите омилени панталони. ●Удобниот материјал е одличен за секојдневно и секојдневно, верувам дека ќе ви се допадне.

Детални спецификации

Додатоци на производи

клиос Денот На Независноста Кошули За Мажи Патриотско Американско Знаме Графички Маици Обичен Врат На Екипажот Врвна Мека Маица

Без разлика дали претпочитате лежерен или повеќе полиран изглед, има маица од 4 јули за вас ✈ ✈машки афр

DEN 1.00