• Свеж
Женски Ракави Фустани Модни Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот коленото Должина Фустан Повик Пријатна Fall Фустани За Жени

Женски Ракави Фустани Модни Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот коленото Должина Фустан Повик Пријатна Fall Фустани

DEN 607.68

Од стока
Во магацинот

Жени 3/4 Ракави Фустани Модни Цвеќиња Печатени Половината Сарафан V-вратот колена должина Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од полиестерски памучни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилски и мода ве прават попривлечни.3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Удобен и Тенок дизајн за вашиот совршен изглед, прави да изгледате повеќе декоративни и елегантни. 5,95% Полиестер, 5% спандекс информации за Производот : Пол : Жени Прилика : Туризам Материјал : Полиестердекорација : Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Casusl Weight : 180~220 (S-2 XL) што добивате : 1xwomenени Големини На Фустани.УСУКЕУ Секси И елегантен женски фустан, суиталбе за цела сезона, пролет лето winter зима. Пар со сребрени потпетици/чанти со синџири ќе биде одлично! Материјал : Полиестер, Спандекс. Ткаенината е еластичност, еластична и има убава постава. Може да ги покаже вашите совршени пропорции на телото и женскиот шарм.Направете ве поубави, модни, секси и елегантни.Ве прави елегантни и сјајни кога го носите. Совршен е за матурска, свадби, вечер, натпревар, враќање дома, забава, танц, роденден, фестивали, празници и други фустани за специјални прилики. Совршено е да покажете секси фигура, а исто така и прекрасен изглед. Ова класично здолниште оди со се. Кога времето е студено, соодветното палто е одличен избор. Тоа ќе направи да изгледате супер шармантно и елегантно. Не пропуштај.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќни Фустани За Жени Со Долги Ракави V Вратот Нејасни Висок Низок Фустан Одблесокот А-Линија Замав Коктел Одмор Партија Фустан

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

DEN 3.00

Зимски Фустани За Жени Жени Мода В - Вратот Бодикон Светки Фустан Долг Ракав Партија Мини Фустани Зимски Фустан Полиестер Сребрена

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Ракав : 45см / 17.72" Рамо : 36см / 14.17" Половината : 70�

DEN 1.33

Жените Цветни Ракави Лажичка Вратот Обични Фустани Лабава Мека Плисирана Течен Замав Летна Плажа Макси Резервоар Фустан Со Џебови

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големин

DEN 2.00

Фустан Со долги Ракави За Жени Фустани На Плажа За Жени Пролетни Фустани За Жени Секојдневен Лабав Фустан Летни Фустани За Жени

Свадба На Плажа Фустани За Гости За Жени Секси Фустани За Жени 2023 Женски Летни Фустани Секојдневни Женс�

DEN 512.00

Женски Есенски И Зимски Секојдневен Кружен Врат Преклопен Долг Ракав Цврст Со Џебни Фустани Секојдневни Пријатни Есенски Фустани

Женски Есенски И Зимски Секојдневен Тркалезен Врат Преклопен Долг Ракав Цврст Со Џебни Фустаникаракте�

DEN 0.67