• Свеж
Црн Свет Без Ракави Континуиран Миди Халтер Вечер Фустани За Жени Вечер

Црн Свет Без Ракави Континуиран Миди Халтер Вечер Фустани За Жени Вечер

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Останете во можност и останете во стил. Убавата облека никогаш не пропушта. Ние сме посветени да понудиме поширок избор на женска облека - способна, квалитетна, трендовска и убава. Мислиме дека никогаш не можете да погледнете настрана кога ќе ги најдете овие привлечни облеки! Убавината е нашата вечна потрага. Ние постојано се подобруваме за да обезбедиме предмети и да продолжиме брзо да повторуваме. Ајде да останеме способни и да останеме во стил!. Полиестер. и секојдневен стил совршенство. Уживајте во удобноста да ја гледате и чувствувате улицата. Одлично за прилики за забави / забави итн. Пакетот вклучува. 1 парче облечи табела : . Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 68cm/26.77" : 92cm/36.22" Должина : 141cm/55.51"Големина : M Биста : 90cm/35.43" Половината : 72cm/28.35" : 96cm/37.80" Должина : 142cm/55.91"Големина : L Биста : 94cm/37.01" половината : 76cm/29.92" : 100cm/39.37" должина : 143cm/56.30"големина : xl биста : 98cm/38.58" половината : 80cm/31.50" : 104cm/40.94" должина : 144cm/56.69"големина : xxl биста : 102cm/40.16" половината : 84см/33.07" : 108см/42.52" должина : 145см/57.09" Женските Долги фустани се многу еластични и удобни за носење. Уникатниот Дизајн Целосно Ги Покажува Вашите Облини И Ве Прави Пошармантни. Со Висок Шлиц Фустан Вечер Партија Долг Фустан Формална Матурска Облека. Повод. Одличен Фустан За Забави За Сите Сезони, Свечени Фустани Може Да Се Носат Навечер, Свечено, Забава, Забава, Ноќен Клуб, Мјузикл, Вечерна Забава, Состанок, Дневни И Други Прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Зунфео Женски Летни Фустани-В Врат Со Џебови Обични Новодојденци Без Ракави Денот На Независноста Печатени Флеш Трансферот Макси

Зунфео Женски Летни Фустани 2023 В Врат Со Џебови Обични Новодојденци Без Ракави Ден На Независноста Печ�

DEN 2.33

Летни Фустани Женски Фустани Жени Секојдневни Долги Ракави О Шлиц На Вратот Неправилен Раб Плус Големина Долг Фустан Летен Фустан

Пол : Жени Материјал : памук и лен Декорација : Никој Должина : Долго Стил : Секојдневен,моден Повод : Секој

DEN 383.84