• Свеж
Женска Лежерна Слика Печатена Кошула Пејзаж Цветни Лабави Маици Со Кратки Ракави Маица На Екипажот За Жени

Женска Лежерна Слика Печатена Кошула Пејзаж Цветни Лабави Маици Со Кратки Ракави Маица На Екипажот За Жени

DEN 271.20

Од стока
Во магацинот

52 "Ракав : 19см/7.Врвовите лесно се носат со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневни врвови, сиут за кошули за работна облека за забава, дом, канцеларија, пикник, одмор итн.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пол Откриваат Конфети Бебе Туш Конфети Бебе Облека Срце Прашање Марк Ѕвезда Месечина Облак Писмо Конфети Сјај Хартија За Свадба

Карактеристики : различни стилови : Може Да се примени Доволна количина за да се помогне во украсувањето

DEN 287.84

Женски Плус Големина Летни Врвови Модни Секојдневни Ракави со Средна должина Блуза Кружен Врат Цврсти Врвови Маица Партија Плажа

Женски Плус Големина Летни Врвови 2023 Мода Секојдневна Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Цврст

DEN 0.67