• Свеж
Тетка Ми Е Суперхерој Црвена Маица За Возрасни-Голема

Тетка Ми Е Суперхерој Црвена Маица За Возрасни-Голема

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Оставете ја вашата маичка да зборува кога станува збор за фалење со вашиот омилен суперхерој! Овој стар дизајн на Слава е отпечатен на 100% памучна маица за возрасни, со текст, "Тетка Ми Е Мојот Омилен Суперхерој" во стилот на стрипови на предната страна. Оставете ја вашата маичка да зборува кога станува збор за фалење со вашиот омилен суперхерој! Овој стар дизајн на Слава е отпечатен на 100% памучна маица за возрасни, со текст : "Тетка Ми Е Мојот Омилен Суперхерој" во фонт во стилот на стрип на предната страна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пластични Преносни Сам Претходно дупчат Транспарентен Уметнички Дизајн Занаети За Повеќекратна Употреба Правење Заштита Филмско

Заштитна Фолија : приврзокот за клучеви е опремен со еден заштитен филм што може подобро да го заштити в�

DEN 2.33