• Свеж
Акихол Женски Дуксери Женски Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка

Акихол Женски Дуксери Женски Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Со Долги Ракави Дуксери Со Качулка

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Смешно Писмо Патен За Женски Лабави Врвни Серии За Печатење Рамо Ракав Без Качулка Пуловер Дуксер Џемпер Дами Пот Смешно Писмо Патен За Женски Лабави Врвни Печатени Серии Рамо Ракав Без Качулка Пуловер Џемпер Од Дуксер. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 35х30х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) [КАРАКТЕРИСТИКИ] Обичен дуксер за вежбање, долг ракав со палец, опуштено вклопување, 1/2 јака за држење со патент, исечена должина веднаш околу појасот, цврста боја, џебови од кенгур, блок обложен со руно ладно и ладно. [МАТЕРИЈАЛ] супер меко нејасно руно наредено ве одржува дополнителна топлина, дуксерот со патент е удобен, лесен, удобен и дише најдобро за одмор или спорт. Модниот дуксер со качулка е совршен за секојдневно носење, дома, одмор, забава, спорт, вежбање, училиште, улична или клупска облека. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, панталони, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет ,umn и зима. [УНИКАТЕН ДИЗАЈН] пуловерот на дупката на Палецот може да помогне да се одржат безбедни ракави и топли раце; Големиот џеб од кенгур напред може да ви пригодно да носите мали нешта кога вежбате; уникатниот крој го прави полите ниту премногу долг ниту премногу краток, може подобро да ја покаже женската фигура!. [Големина] Ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Детални спецификации

Додатоци на производи