• Свеж
Ханас Е На Врвот На Женската Мода Нејасни Топли Врвови Секојдневен Пуловер Со Лабава Качулка Со Еднобојни Дуксери Со Долги Ракави Копче За Странично Поделено Руно

Ханас Е На Врвот На Женската Мода Нејасни Топли Врвови Секојдневен Пуловер Со Лабава Качулка Со Еднобојни Дуксери Со Долги Ракави

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 40см/15.75" Ракав : 65см/25.59 "Должина : 72см/28.35". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Рамо : 41см/16.14" Ракав : 66см/25.98 "Должина : 73см/28.74". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 42.5 см/16.73" Ракав : 67см/26.38 "Должина : 75см/29.53". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 68cm/26.77 "Должина : 75cm/29.53". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Рамо : 47cm/18.50 " Ракав : 70cm/27.56" Должина : 76cm/29.92" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Рамо : 49.5 cm/19.49" Ракав : 72cm/28.35 "Должина : 77cm/30.31". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 52cm/20.47" Ракав : 74cm/29.13 "Должина : 78cm/30.71". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 135cm/53.15 "Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 76cm/29.92 "Должина : 79cm/31.10". Ве молиме проверете ја табелата со големини во горенаведениот опис или сликата на производот пред да нарачате. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со големината и другите прашања. Карактеристики. 1. Квалитетна надворешна облека од руно одлична за пријатно вклопување. Со топло, овој дуксер обезбедува летен камперски оган се чувствува во сезоната што претстои. 2. Аспираторот и предните џебови сигурно ќе ве стоплат во овој есенски спој. Дечко одговара и боја блок стил со џеб,класичниот женски дуксер е пријатно секојдневно суштинско значење. 3. Преголемиот дуксер е завршен со тонски жици и џеб од торбичка. Информации За Производот. Сезона : Сите Сезони. Пол : Женски. Повод : Повик. Должина : Нормално. Погоден за : Големина умерена. Метод на перење : рачно миење ладно, висат или права линија суво. Што добиваш? 1пц Женски Врвови материјалот е лесен и супер мек за да ве стопли и стилски во текот на целиот ден. Лабаво Вклопување/Руно/Со Џебови/Мека И Растеглива/Лесна Изработка/Блок Со Цврста/Боја/Зима/Aut/Спортска/Секојдневна/Буци/Основна Надворешна Облека Со Качулка. Опсегот на големина вклучува S-XXXXXL, женските врвови одговараат на повеќето луѓе. Погоден за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, велосипедизам, пролет, fall и зима. Лесно се спарува со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима.

Детални спецификации

Додатоци на производи