• Свеж
Мода Плус Големина Жени Секојдневен V Вратот Краток Ракав Патент Комбинезони Со Џебови Широк Долги Комбинезони

Мода Плус Големина Жени Секојдневен V Вратот Краток Ракав Патент Комбинезони Со Џебови Широк Долги Комбинезони

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52" Половината : 108см/42.52" Колк : 124см/48.82" Должина : 145см/57.09"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88" Половината : 114см/44.88" Колк : 130см/51.18" должина : 147см/57.87"големина : л сад : 8 велика британија : 16 еу : 38 биста : 120см/47.24" половината : 120см/47.24" колк : 136СМ/53.54" должина : 149см/58.66"големина : xl Сад : 10 велика британија : 18 еу : 40 биста : 126см/49.61" ПОЛОВИНАТА : 126 CM/49.61" колк : 142cm/55.91" должина : 150cm/59.06"големина : xxl сад : 12 Велика британија : 20 еу : 42 биста : 134 CM/52.76" ПОЛОВИНАТА : 134cm/52.76" колк : 148cm/58.27" должина : 151cm/59.45"големина : XXXL САД : 14 велика британија : 22 Еу : 44 биста : 140cm/55.12" половината : 140cm/55.12" хип : 154cm/60.63" должина : 152cm/59.84"ГОЛЕМИНА : XXXXL сад : 26 велика британија : 24 еу : 46 биста : 148cm/58.27" половината : 148cm/58.27" КОЛК : 160СМ/62.99" должина : 153см/60.24"големина : хххххл сад : 28 велика британија : 26 еу : 48 биста : 156см/61.42" половината : 156СМ/61.42" колк : 166см/65.35" должина : 154см/60.63"должина : фит : Одговара на туре големина 3.Овие панталони со долги ракави со дизајн на патент, прават да се чувствувате толку модерно и витко.Повод : Забава, Клуб, Дебелина На Улица : Стандарден Стил : Секојдневен, Моден, Висока Улица2.Дизајнот на вратот и патентот прави да изгледате шармантно и секси.Тип на шема : Цврст Материјал : Полиестерген : Жени, Девојкашто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Јака : V-Должина На ракавот : Долг Ракав1.Бојата е убава и добар материјал., погоден за секојдневно, шопинг, особено За Клуб !4.Реткиот стил на комбинезон прави да изгледате поуникатно и попривлечно.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Суво5.Овој комбинезон ви одговара со тенка фигура, така што големината на бистата ќе биде мала овде, но ткаенината што се користи за овој комбинезон е доволно флексибилна. Ако ви пречи големината на бистата на комбинезонот премногу мала, каква штета! 95% Полиестер, 5% Спандекс. Целото наше производство е дизајнирано според трендот. И имаме разновидна шема и бои за вашето секојдневно носење, без разлика за која сезона станува збор. Мекиот И Елегантен Стил И Широкиот Дизајн На Нозете Додаваат Елеганција Во Повеќето Прилики. комбинезонот без ракави лесно се совпаѓа со вашата капа, ѓердан, маица или кошула со кроп топ, блуза, пуловер или други врвови, сандали, потпетици и надворешна облека за капа на плажа. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по купувањето, слободно контактирајте не и ние дефинитивно ќе обезбедиме задоволително решение, како и задоволителна услуга!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Скибди Градежни Блокови Играчки Сет, Титан Звучник ЧОВЕК ТВ ЧОВЕК Камера Човек Супер Монитор Играчки, Скибди Тоалет Човек Играчки

Тип : скибди тоалет креативни градежни блок играчкиматеријал : Напредни абс пластикасклопување инструк

DEN 511.84

Мека Мала Ремен За Кучиња И Поводник Поставете Чекор Во Воздушна Мрежа Поводник За Кученца Лесен За Одење Елек За Прицврстување

Мека Мала Ремен За Кучиња И Поводник Поставете Чекор Во Воздушна Мрежа Поводник За Кученца Лесен За Оде�

DEN 239.84

Симплмасигени Машки Клиренс Карго Летни Панталони Широки Ногарки Мажи Цврсти Секојдневни Повеќе Џебови Фитнес Панталони Од Надворешен

Мажи Цврсти Секојдневни Повеќе Џебови Фитнес Панталони Од Отворен Тип Карго Панталони Карактеристики :

DEN 0.67