• Свеж
Ултра-тенок Телефон Случај Хард Задниот Капак Школка За Samsung Galaxy Flip Z S6I8

Ултра-тенок Телефон Случај Хард Задниот Капак Школка За Samsung Galaxy Flip Z S6I8

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Карактеристика : Изработен од тврд компјутерски материјал, издржлив за употреба брз и лесен за инсталирањесовршено се совпаѓа и се вклопува во телефонот и не ја попречува употребата на која било од функциите како што се копчињата, слушалките и портите за полнењеефикасно го штитат телефонот Од гребнатини, гребнатини и ударисо порта за јаже, можете да јаже според вашите потреби, попогодно за користењепогоден За Samsung Galaxy Z Flip 4спецификација : Материјал : хард Pcapplicable модел : за samsung z flip4package : 1x телефон случај ултра-тенок телефон случај компјутер хард задниот капак школка за samsung galaxy flip4 z s6i8.

Детални спецификации

Додатоци на производи