• Свеж
Дуртебеуа Бебе Момчиња Дуксери Со Качулка Со Долги Ракави Патент Јакна Дуксер Деца Паѓаат Секојдневна Облека 10 Години

Дуртебеуа Бебе Момчиња Дуксери Со Качулка Со Долги Ракави Патент Јакна Дуксер Деца Паѓаат Секојдневна Облека 10 Години

DEN 463.84

Од стока
Во магацинот

момчиња дуксер јакна, 95% памук, 5% Полиестер, без пилинг и не бледнеат, меки за носење. Дуксери за дуксери за момчиња, преден полн патент, ребро-плетени полите и манжетната, вратот на екипажот, еднорог, виножито и облак печатење розова момчиња поштенски јакна за дете момче. Дуксерот со дуксер со патент е погоден за момчиња од 2 до 7 години. Ако вашето дете е посилно или повисоко од просекот, ве молиме изберете една или две големини од водичот за големина. момчиња јакна дуксер со дуксер, со принт од виножито, облак и еднорог, симпатична и умерена дебелина,совршена за совпаѓање за секаков вид панталони,палта,качулка,ветробран,јакна, фармерки и џогер. Дуксери за дуксери за момчиња со патент, совршени за секојдневна облека, на отворено, училиште, одмор, роденден, забава, спорт, секојдневно носење,одмор итн.За Пролет ,umn и Зима. Големи момчиња симпатична, удобна и стилска графичка маичка со долги ракави. Повлечете го затворањето; Контраст раглан ракави; ребрести ракави манжетни за подобро вклопување; Одличен дизајн на печатење на екранот; Удобна постава на хаубата; Ребрести половината за подобро вклопување. Меки и удобни дуксери со качулка во кои децата лесно се облекуваат; направени да бидат издржлива и долготрајна зимска облека неопходна за вашето атлетско дете. Удобна и забавна младинска надворешна облека со симпатични и разиграни дизајни на карактери во кои вашето дете ќе сака да биде пријатно кога е време на скокач и џемпер. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, божиќен празничен подарок, игра на отворено и студено време.

Детални спецификации

Додатоци на производи