• Свеж
Inktastic Симпатична Божиќ Ирваси Со Ѕвона Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Симпатична Божиќ Ирваси Со Ѕвона Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Покажете Дедо Мраз Вие сте Во Божиќниот дух со нашата празнична Симпатична Божиќна Ирваси Со Ѕвона Мало Маица. Совршен Божиќен подарок за вашиот син или ќерка со надеж дека ќе ги погледнете ирвасите на Дедо Мраз. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Симпатична Божиќ Ирваси Со Ѕвона Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Кралската Сина 7. Бидете сигурни дека нема да ги заборавите морковите!. Совршен Божиќен подарок за вашиот син или ќерка со надеж дека ќе ги погледнете ирвасите на Дедо Мраз. Покажете Дедо Мраз Вие сте Во Божиќниот дух со нашата празнична Симпатична Божиќна Ирваси Со Ѕвона Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. рогови лак лента забава носот црвен подарок деца дете од предучилишна возраст дете облека облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Секојдневни Комбинезони Широки Ромпери Квадратна Јака Комбинезон Без Ракави Прерамки За Печатење Маргаритки Ромпери За

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE Барате прифатлива мода што одг

DEN 296.80