• Свеж
Модни Жени Тркалезни Вратот Еднобојно Копче Долг Ракав Обичен Лабав Фустан, Кафеава

Модни Жени Тркалезни Вратот Еднобојно Копче Долг Ракав Обичен Лабав Фустан, Кафеава

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Со Еднобојно Копче Со Цврст Врат Долг Ракав Обичен Лабав Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Dress Size USUKEUBust Shoulder Waistsleevehiplengths483493cm/36.61"44.5 cm/17.52"88cm/34.65"58cm/22.83"112cm/44.09"89cm/35.04"M6103699cm/38.98"46cm/18.11"94cm/37.01"59cm/23.23"118cm/46.46"90.5 cm/35.63"L81238105cm/41.34"47.5 cm/18.70"100cm/39.37"60cm/23.62"124cm/48.82"92cm/36.22"XL101440113cm/44.49"49.5 cm/19.49"108cm/42.52"61cm/24.02"132cm/51.97"93.5 cm/36.81"XXL121642121cm/47.64"51.5 cm/20.28"116cm/45.67"62cm/24.41"140cm/55.12"95cm/37.40"XXXL141844129cm/50.79"53.5 cm/21.06"124cm/48.82"63cm/24.80"148cm/58.27"96.5 cm/37.99" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.

Детални спецификации

Додатоци на производи