• Свеж
Првите кикоти на бебето 13 Меко Тело Машина За Перење Бебе Кукла Месеци+

Првите кикоти на бебето 13 Меко Тело Машина За Перење Бебе Кукла Месеци+

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

13 " Мека Кукла за Бебињар. р. Кога ќе притиснете кикоти стомак - таа Има Заразна смеа! r. r. Облечена Во облека за печатење на цвеќе Во тренд со соодветни акценти и голема лента за глава на лакr. r. Машина За Перењеr. r. 2-AG3 вклучени Батерииr. r. Возраст одделение 1+ Првиот Кикоти Бебе 13" Мека Машина За Перење Бебе Кукла 12 Месеци+.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќ Симпатична Кукла Рудолф Кадифен Кукла Декорација Рачно Изработени Виси Приврзок Партија Соба Стои Пост Домаќинство Дрво

Божиќ Симпатична Кукла Рудолф Гном Кадифен Кукла Декорација Рачно Изработени Висечки Приврзок Партија

DEN 639.84