• Свеж
Ловско Лето Блузи За Жени Краток Ракав В - Вратот Блузи Елка Печатени Џебови Блуза Нега Темно Сина

Ловско Лето Блузи За Жени Краток Ракав В - Вратот Блузи Елка Печатени Џебови Блуза Нега Темно Сина

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Жените Краток Ракав V - Вратот Врвови Униформа Елка Печатени Џебови Блуза Nursing Features : 1.It изработен е од квалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Ситесезона.5.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall, Зимски Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневна Должина На Ракавот : Кратки Ракави : одговара на големината На големината На Облеката Се Релативно Помали, Се Препорачува Да Се Избере Поголема Големина На Табелата : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Рамо До Ракав : 31см/12.20" Должина : 67см/26.38 "Вратот : 73см/28.74". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Рамо До Ракав : 32см/12.60" Должина : 69см/27.17 "Вратот : 74см/29.13". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Рамо До Ракав : 33cm/12.99" Должина : 71cm/27.95 "Вратот : 75cm/29.53". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Рамо До Ракав : 34см/13.39" Должина : 73см/28.74 "Вратот : 76см/29.92". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24" Рамо До Ракав : 35см/13.78" Должина : 75см/29.53" Вратот : 77см/30.31 " Летни Врвови За Жени Со Кратки Ракави В-Вратот Врвови Униформа Елка Печатени Џебови Блуза Нега Темно Сина. Материјал : Полиестер. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јубатуо Женски Кардиган Женски Ракав Кардиган Врвови Блуза Секојдневен Дневен Ракав V Вратот Мода Печатена Кошула Топ Мека Завеса

Дами Секојдневен Печатење Возбуда Трим Ракав Кардиган Светло Виолетова XLDescribe : Удобен И Мек Материјал :

DEN 0.33