• Свеж
CaComMARK Pi Женски Панталони Клиренс Женски Обичен Еднобоен Висок Еластичен Половината Хипотенуза Панталони Копче Спортски Памук И Лен Тенок Панталони Црна

CaComMARK Pi Женски Панталони Клиренс Женски Обичен Еднобоен Висок Еластичен Половината Хипотенуза Панталони Копче Спортски

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женска Еднобојна Лежерна Тенка Висока Еластична Половината Хипотенуза Копче Спортски Памучни И Ленени Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Фармерки,Џеб,Висок Струк,Секојдневен,Тренд и дизајн, Костум За Сите Сезонски Панталони.2.Материјал : памук и лен. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Панталони,Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Трчање,Роденден,Запознавање,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо тоа, и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Костум За Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : : Тип На Памук И ленен Модел : Цврста Декорација : Џебови Стил : Секојдневен, Должина : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони.Големина.USUKEUWaist Length XLX-Голем10144076-96cm/29.92-37.80"101cm/39.76" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 76-96cm/29.92-37.80 "Должина : 101cm/39.76" Женски Плус Големина Раширени Панталони Дозвола. Обични Лесни Панталони За Дозвола За Жени; Оди Добро со Врвови. Дневни Панталони На Продажба; Совршен За Секоја Пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи