• Свеж
Спортски Градници Со големо Влијание За Жени Фестонирам Тантела В Бендо За Вратот Без Градник Со Долна Жица

Спортски Градници Со големо Влијание За Жени Фестонирам Тантела В Бендо За Вратот Без Градник Со Долна Жица

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Големина : С Биста : 82-92см/32,28-36,22" Должина : 35см/13,78"Големина : М Биста : 86-96см/33,86-37,80" Должина : 36см/14,17"Големина : Л Биста : 90-100см/35,43-39,37" Должина : 37см/14,57"Големина : XL Биста : 96-106см/37,80-41,73" должина : 38см/14,96"метод на перење : Ладно Миење на рацете4. Ве прави повеќе стилски и заводливи.1. Го остава вашето тело во состојба на целосна релаксацијапомош проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Што добивате : 1 парче тип на шаблон : цврст стил на боја : Секојдневни карактеристики.5. Достапно и како долна облека и како стимулативен комплет за парови.Информации За Производот.3. Фокусирани на обезбедување на совршена долна облека, а не на неповторливот2. Супер мазно чувство со секое вредно разгледување на дизајнот.Пол : Женска Пригода : Секојдневна должина на Ракавот : Нараквиците без ракави се совршени за кога сакате да се чувствувате удобно, но сепак да изгледате слатко. Секси Чипка/Длабоко V /Кабриолет/ Склекови/ Бандо/ Деми Чаша/ Медицинска Сестра/ Целосна Покриеност/ Целосна Фигура/ Спортски Градник/ Под Жица/ Без Жица/ Лесно Обложена/ Маица/ Минимизатор Бралетата може да се носи околу куќата или да се облече под вашите омилени врвови. Спортските или другите градници за жени се лесни, супер-меки и breathable.An лесно, пуловер тркачка силуета го прави облекувањето без стрес.Мазен и лесен, овој безжичен градник за жени има ултра мека, флексибилна лента која ја задржува својата форма абење по абење. Секси, женска мода, удобна, шармантна, подарок за љубовници ,атрактивна дизајнирана,супер мека ткаенина, еластична, лесна и дише. Прилика : Едноставен дизајн за секоја случајна Пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Патент Пред Затворање Спортски Градник Ултра тенок Голем Градник Спортски Градник Преден Патент Блузи Со Полна Чаша Беспрекорни

Плус Големина Женски Градник, Преден Патент Полна Чаша Поместена Спортски Градници Опис : Материјал : Сп

DEN 792.00