• Свеж
Дикасер Велигден Фланелен Руно Фрли Ќебе Со Капак За Перница Кадифен Фланелен Бебешки Ќебиња Од Сите Причини

Дикасер Велигден Фланелен Руно Фрли Ќебе Со Капак За Перница Кадифен Фланелен Бебешки Ќебиња Од Сите Причини

DEN 362.72

Од стока
Во магацинот

Материјал : Фланелен. Големина : . 80 х 120см. 100 х 150см. 130 х 150см. 150 х 200см. Подарок : Навлака за Перница (без јадро на перницата). 1.Фланелната ткаенина од руно што ја избираме првично е направена од 100% Полиестер Од Микрофибер и четкана за да создаде супер мекост од двете страни, фрлањето е дизајнирано да биде цврсто, но елегантно. Помеки и Потопли од вообичаените ќебиња. Во исто време, материјалот Е Избледен и Отпорен на Собирање, не е лесен за пролевање. 2.Уживајте во времето за одмор Со Фланелни Ќебиња од Руно додека гледате ТВ серии на каучот, особено во студените ноќи-како совршен придружник додека имате удобна дремка во работата со нашето супер пријатно ќебе. Задолжително за кампување или пикник во влажно време додека уживате во среќните часови. 3.It дали машината може да се пере и суши за лесна нега. Без намалување, без избледување на бојата и Без разоткривање по миењето. Фланелни Ќебиња. Супер Меки Ќебиња. Совршено за секаде.

Детални спецификации

Додатоци на производи

опвисе Женски Спортски Градник Беспрекорно Обложен Отпорен На Удари Со Цврста Боја Против лизгање Притисни Нагоре Дишење Апсорпција

Опис : дизајнот без жица, притискање нагоре и беспрекорен ви дава најголем ефект на носење, само покажет�

DEN 2.33