• Свеж
Јакна За Машка Зимска Кошула со Качулка Проверена Кадифен Дебел Врвка Со Качулка Топол Џемпер Лесен Мек Капут Сино XXL

Јакна За Машка Зимска Кошула со Качулка Проверена Кадифен Дебел Врвка Со Качулка Топол Џемпер Лесен Мек Капут Сино XXL

DEN 463.68

Од стока
Во магацинот

Пол : Мажи. Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер, Памук. Должина на ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода,Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Машки Капут. . Големина : С Биста : 100см/39.37" Ракав : 59см/23.23 "Рамо : 42см/16.54 " Должина : 62см/24.41". Големина : М Биста : 104см/40.94" Ракав : 60см/23.62 "Рамо : 43см/16.93 " Должина : 64см/25.20". Големина : L Биста : 108cm/42.52" Ракав : 61cm/24.02 "Рамо : 44cm/17.32 " Должина : 66cm/25.98". Големина : XL Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 62cm/24.41" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 68cm/26.77". Големина : XXL Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 63cm/24.80" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 70cm/27.56". Големина : 3 XL Биста : 123cm/48.43" Ракав : 64cm/25.20 "Рамо : 47cm/18.50 " Должина : 72cm/28.35". Дизајнирана имајќи ја предвид топлата и удобноста, оваа јакна дише, пријатно за кожата и супериорни перформанси на фитил. Пефект за активности на отворено, Јакната е особено погодна за пешачење, кампување, возење велосипед, риболов, џунгла, трчање,ранци, работа, патување, качување, планинарење и така натаму. Јакните за ветробран се одлични за секојдневниот живот, носењето клубови, секојдневната облека, голфот, трчањето, спортската облека, работата и на отворено. Совршен за fall и зима. Со неколку класични опции за боја за избор,оваа зимска јакна што може да се пакува е совршена идеја за подарок за сопрузи, момчиња, татковци, синови, внуци, внуци и братучеди. Јакни За Мажи; Машка Јакна Со Качулка За Планинарење; Машка Лесна Јакна; Машка Јакна Со Мека Качулка На Отворено; Машки Јакни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ступелална индустрија задебелен матрици графити со текстуални текстуални динамички обрасци врамени wallидни уметности, 20, дизајн

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.67

Студели индустрии современи апстрактни кружни ленти графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1.00