• Свеж
Кошули За Жени Со Кружен Врат Еднобојни Шупливи Шевови Блузи Со Долги Ракави Кошули Блузи Зелена ХХХЛ

Кошули За Жени Со Кружен Врат Еднобојни Шупливи Шевови Блузи Со Долги Ракави Кошули Блузи Зелена ХХХЛ

DEN 335.84

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 84cm/33.07" ракав : 66cm/25.98" Должина : 56cm/22.05" Големина : M Биста : 88cm/34.65" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 57cm/22.44" Големина : L Биста : 92cm/36.22" Ракав : 68cm/26.77" Должина : 58см/22.83" големина : xl биста : 96см/37.80" ракав : 69см/27.17" должина : 59см/23.23" големина : xxl Биста : 100см/39.37" Ракав : 70см/27.56" Должина : 60см/23.62" големина : Xxxl биста : 104см/40.94" ракав : 71cm/27.95" должина : 61cm/24.02" големина : xxxxl биста : 108cm/42.52" ракав : 72cm/28.35" должина : 62cm/24.41" големина : xxxxl биста : 112cm/44.09" ракав : 73cm/28.74" должина : 63cm/24.80" женски тркалезен врат еднобојни шупливи шевови маица со долги ракави карактеристики : повод : секојдневен, патување, секојдневен живот, забава, Канцеларија, Училиште, дом, одмор, забава. Погоден е за носење Во Пролет, Лето ,all материјал : полиестер; Овие кошули со долги ракави се направени со мека ткаенина што ја прави поудобна против кожата, може да се носат покрај вашата кожа и нема да чувствувате студ.Грижа : ладно миење На Рацете или машината. Висат или линија сува. Не избелувајте. Пеглајте со тивок оган кога е потребно.Женските блузи и блузи се вклопуваат за сите, дизајнот на лабавиот раб на туниката, може да биде како врв на јазол за врзување, може да се удвои како врв за мајчинство.Парови со плус големина туника врвови со фармерки, Хеланки Во Лето, Пролет И F Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 157gpackage големина : 20x18x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Sleeve Length S84cm/33.07"66cm/25.98"56cm/22.05"M88cm/34.65"67cm/26.38"57cm/22.44"L92cm/36.22"68cm/26.77"58cm/22.83"XL96cm/37.80"69cm/27.17"59cm/23.23"XXL100cm/39.37"70cm/27.56"60cm/23.62"XXXL104cm/40.94"71cm/27.95"61cm/24.02"XXXXL108cm/42.52"72cm/28.35"62cm/24.41"XXXXXL112cm/44.09"73cm/28.74"63cm/24.80"Size : SBust : 84cm/33.07"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 56cm/22.05"Size : MBust : 88cm/34.65"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 57cm/22.44"Size : LBust : 92cm/36.22"Sleeve : 68cm/26.77"Length : 58cm/22.83"Size : XLBust : 96cm/37.80"Sleeve : 69cm/27.17"Length : 59cm/23.23"Size : XXLBust : 100cm/39.37"Sleeve : 70cm/27.56"Length : 60cm/23.62"Size : XXXLBust : 104cm/40.94"Sleeve : 71cm/27.95"Length : 61cm/24.02"Size : XXXXLBust : 108cm/42.52"Sleeve : 72cm/28.35"Length : 62cm/24.41"Size : XXXXXLBust : 112cm/44.09"Sleeve : 73cm/28.74"Length : 63cm/24.80" Маици За Жени Со Еднобојни Шупливи Шевови Со Долги Ракави Кошули Врвови Зелени ХХХЛ. Можете да уживате во удобноста од одличната ткаенина на овие кошули, која се чувствува удобно, пријатно, меко и лесно. Погодно е да ја носите оваа кошула за секојдневни прилики како дома, забава, канцеларија, патување, клуб, одмор и така натаму. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Женска Еднобојна Шуплива Маица Со Долги Ракави Со Тркалезен Врат.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пбнбп Ленени Кошули За Жени Лето Обични Цврсти Екипажот Вратот Без Ракави Плус Големина Маици Маица Лабава Одговара Лесни Течни

летна земја концертни врвови слатки врвови врвови од цевки жени врвови со плус големина бели блузи за ж�

DEN 2.67

Јиселк Дами Летни Блузи И Блузи Кружен Врат Кратки Ракави Туника Кошули Трендовски Светки Пеперутка Печатење Лабава Фит Пуловер

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

DEN 303.84