• Свеж
екипвз Кардиган За Жени Кардиган За Жени Елек Со Џебови Палто Без Ракави Женски Елек Ватиран Надворешен Топол Ватиран Јакна Зимски Кардиган

екипвз Кардиган За Жени Кардиган За Жени Елек Со Џебови Палто Без Ракави Женски Елек Ватиран Надворешен Топол Ватиран Јакна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Елек Со Џебови Палто Без Ракави Женски Елек Ватиран Надворешен Топол Ватиран Јакна Зимски Кардиган Полиестер ве Молиме проверете ја табелата со големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, испратете порака До Усс Должина На ракавот : Пакетот Со Ракави вклучува : 1 Еез Жени Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Боите може да бидат малку поинакви во зависност од компјутерот и поставките + Совпаѓање ● овој елек може да се носи Со Фармерки, џемпери, топла облека,чизми, џемпери, спортски обувки, прилики, работа, патување и шопинг.елекот е помек, дише и многу удобен за носење. Во студената зима, овој капут станува уште потопол.Стилот е стилски, тенок, тенок, опуштен, едноставен и конвертибилен.Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Сезона : Зимски Материјал : Тафтебелина : Стандард.Затворање : Патент, Целосен преден патент, копчињаполови : Жени} Уникатен Дизајн} Овој елек е доволно лабав за да собере тенка облека одоздола и најдобро одговара за есенско и зимско носење.Памук, полиестерска Јака : О Вратот. ●Уникатен Дизајн●Овој Елек е Доволно Лабав За Да Собере Тенка Облека Одоздола и Најдобро Одговара за Есенско И Зимско Носење. Материјал : Таф.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Девојки Деца Туту Партија Танц Балет Мало Бебе Здолниште+Лак Фиба Постави Тинејџери Мода Тренерка За Девојки Бебе Девојка Заврши

Стил : Мода, Танц, Забава, Материјал : Полиестер 4.Симпатична здолниште дизајн, мода, симпатична и намалув�

DEN 1.33