• Свеж
совет За Модни Дуксери За Тинејџерки Женски Дуксер Графичка Преголема Облека За Пуловер Каваи Маица Со Долги Ракави Со Џеб

совет За Модни Дуксери За Тинејџерки Женски Дуксер Графичка Преголема Облека За Пуловер Каваи Маица Со Долги Ракави Со Џеб

DEN 575.20

Од стока
Во магацинот

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долги ракави. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Кошули. Жените Повик Мода Писмо Печатење Качулка Графички Врвка Пуловер Препи Две Парчиња Фустани Жени. Материјал Полиестер Со Кадифен Поставата. Манжетна И Полите Ќе Ви. Меки, Пријателски За Кожата, Термички и Лесни Дуксери удобни и Дишат За Носење. Фофт Ткаенина До You.It Е Симпатична И Стилски. Девојки Дуксери, Женски Улични Дуксери. Секојдневен И Стилски, Никогаш Не Излегува Од Мода. Услуга Ако Имате Какви Било Прашања, Ве Молиме Почувствувајте Да Контактирате Со Нас, Нашата Ентузијастичка Услуга За Клиенти Ќе Одговори Во Рок Од 24 Часа И Ќе Ви Обезбеди Квалитетна Услуга. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Рачно Миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ксинкингхао Жени Лето V Вратот Чипка Лабави Врвови Плус Големина Еднобојна Плисирана Шуплива Маица Блузи Подуени Кратки Ракави

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.67

Авамо Дами Опуштени Тенкови Блузи Обични Маици За Одмор Лабаво Вклопување Ремени За Шпагети Маица Летни Кошули Со Ками Без Ракави

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Лабави Блузи За Резервоари, Ками За Спојување С

DEN 1.00