• Свеж
Ахгли Компанија Затворен Плоштад Медалјон Сина Традиционална Област Килими, 3 ' Плоштад

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Медалјон Сина Традиционална Област Килими, 3 ' Плоштад

DEN 1180.80

Од стока
Во магацинот

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цртан Филм Мачка Печатени Влез Вратата Тепих За Спална Соба Дневна Соба Ходникот Мека Мала Површина Килим Подот Мат Дома Декорација

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 591.84