• Свеж
Fsqjgq Жените V Вратот Краток Ракав Туника Блузи Повик Маици Плажа Облека За Жени Модни Жени Цветни Печати Шифон Врвот Маица Маица Туники Краток Блуза Зелена Е

Fsqjgq Жените V Вратот Краток Ракав Туника Блузи Повик Маици Плажа Облека За Жени Модни Жени Цветни Печати Шифон Врвот Маица

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Дебелина : Стандардно Што добивате : 1 Еез Жени Блузехифон Патент Предна Женска Кошула Женска Блуза Обичен Џемпер Со Кратки Ракави Врвови Жени Канцеларија Долг Шифон Фустан Со Блузи Со Ракави Целосна Фигу Женска Табела : . Големина : С Биста : 80-120см/31,50-47,2" Ракав : 46см/18,11" Должина : 48см/18,90"Големина : М Биста : 84см-124/33, 07-48, 8" Ракав : 47см/18,50" Должина : 49см/19,29"Големина : Л Биста : 88см-128/34.65-50, 4" ракав : 48см/18.90" должина : 50см/19.69" €_ материјал q : 100% полиестер, материјалот дише, лесен И пријателски за кожата, врвен дизајн на кошула отпечатен Со шармантен цветен дезен Насекаде. Во прилики : овие трендовски кошули со кратки ракави се погодни за забава, шопинг, работа, одмор, свадба, дом, шопинг, плажа и други прилики. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода. Quztrament Нега Q : Рачно перење Или машина за перење. Ставете го во вреќа за перење ако користите машинско перење, во случај жиците да се мешаат со друга облека. Може да се закачи за сушење или сушење на линијата, благодарам!. Овие блузи за жени ги одразуваат новите трендови во женската мода. Овие врвови ќе бидат една од вашите омилени облеки и ќе добиете тони комплименти. Овие стилски и модерни блузи ќе ви се допаднат за жени кои имаат убави, живописни бои. Тие имаат убав дизајн и многу добро се вклопуваат. Плус Големини се достапни. За табелата со големини, погледнете ја последната слика на производите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Летни Врвови Трендовски Солидна Лабава Пуловер Екипаж Краток Ракав Туника Блуза Со Џебови Кошули За Жени Трендовски Лето

Големина : S Биста : 97cm / 38.19" ракав : 27cm / 10.63" Должина : 86cm / 33.86" Големина : M Биста : 101cm / 39.76" Ракав : 28cm / 11.02" Долж

DEN 2.67

Женска Маица Женски Блузи Плус Големина Скриј Стомачна Туника Маици Со Кратки Ракави Лето Хенли Симпатична Маица Облечени Секојдневни

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см / 37.40" Рамо : 38см / 14.96" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 70см / 2

DEN 351.84