• Свеж
Замена на екранот 14.0 За Acer Chromebook CB314-1HT-P39K Lcd Дигитализатор Дисплеј Панел Pin Hz Екран На Допир

Замена на екранот 14.0 За Acer Chromebook CB314-1HT-P39K Lcd Дигитализатор Дисплеј Панел Pin Hz Екран На Допир

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Компатибилен Модел : За Acer Chromebook 314 CB314-1 HT-P39 K Lcd Екран Панел. Замена на големина : 14.0 Инчен Резолуитон : 1366x768 Упатства За Набавки Опис : Ако не сте сигурни дали вашиот компјутерски модел одговара на нашите додатоци, можете да контактирате со нашиот персонал за клиенти за ефективна комуникација. Алтернативно, обезбедете ни слики од моделот на машината и екранот на дното на вашиот оригинален лаптоп и испратете ги до нашиот персонал за услуги на клиентите. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме комуницирајте со услугата за клиенти на нашата продавница што е можно поскоро. Ние ќе ви обезбедиме добра услуга за клиенти по продажбата. благодарам!!!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фнохи Производи За Здравје И Убавина САМОСТОЈНА Наметка За Сечење Коса Чадор Кејп Салон Берберски Салон И Домашни Стилисти Користејќи

САМОСТОЈНО Сечење На Наметка Чадор Кејп Салон Берберски Салон И Домашни Стилисти Користењеовој практи�

DEN 623.36