• Свеж
Веки Шума Божиќ Кукла Приврзок Подарок Украс Ски Украси Дрво Кукла Божиќ Човек Декорација Дома Декор Украс Автомобил

Веки Шума Божиќ Кукла Приврзок Подарок Украс Ски Украси Дрво Кукла Божиќ Човек Декорација Дома Декор Украс Автомобил

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Шума Божиќ Кукла Приврзок Подарок Украс Ски Украси Дрво Кукла Божиќ Човек Декорација Дома Декор Украс Тепих вклучува : Ако имаше долга црвена брада, со задоволство ќе носеше долга црвена капа, или со задоволство ќе носеше долга црвена капа, или со задоволство ќе носеше долга црвена капа. Известете ги вашите пријатели дека го славите Божиќ.1 х Божиќна кукла скијачкото џуџе ја украсува Елката за украсување На куклата Дедо Мраз. Џуџето се нарекува И Томте или ница, суштество внатре . Тоа се нарекува и е една од верзиите на Дедо мраз .Совршена декорација на домот, сместена во вашата дневна соба, такво биро, маса, тросед, полица за книги, трпезариска маса и кревет.Неговото тело и капа се направени од мека со нос и влакнеста бела брада. Горната капа е изработена од железо и може да се свитка по своја волја. Може да се стави во која било положба, а долната вреќа со песок се мери за да се зголеми стабилноста и независноста.Кадифеното џуџе е традиционалист со празнична атмосфера. Според Томте ги штити луѓето од несреќа и семејна штета со заштита на фарми, семејства и деца. Познат по среќа.Карактеристики : Совршена Декорација На Домот, Сместена Во Вашата Дневна Соба, Такво Биро, Маса, Тросед, Полица За Книги, Трпезариска Маса И Кревет. Неговото Тело И Капа Се Направени Од Мека Со Нос И Влакнеста Бела Брада. Горната Капа Е Изработена Од Железо И Може Да Се Свитка По Своја Волја. Може Да Се Стави Во Која Било Положба, А Долната Вреќа Со Песок Се Мери За Да Се Зголеми Стабилноста И Независноста. Кадифеното Џуџе Е Традиционалист Со Празнична Атмосфера. Според Томте Ги Штити Луѓето Од Несреќа И Семејна Штета Со Заштита На Фарми, Семејства И Деца. Познат По Среќа. 1 Х Божиќ Кукла. Скијачкото Џуџе Ја Украсува Елката За Украсување На Куклата Дедо Мраз. Џуџето Се Нарекува И Томте Или Ница, Суштество Внатре . Тоа Се Нарекува И Е Една Од Верзиите На Дедо Мраз.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цветен Аранжман На Стол, Светла Боја Лесен За Употреба Богати Слоеви Стол Назад Цветна Декорација Со Газа Фалсификувана За Хотел

Цветен Аранжман на стол, Светла Боја Лесен За Употреба Богати Слоеви Стол Назад Цветна Декорација со Га�

DEN 2.00