• Свеж
Монтана Лименки-МОНТАНА ЦРНА Конзерви Со Висок Притисок Спреј Боја - 400мл Лименки-Frapee

Монтана Лименки-МОНТАНА ЦРНА Конзерви Со Висок Притисок Спреј Боја - 400мл Лименки-Frapee

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Монтана Блек е нитро комбинација базирана на боја во конзерва под висок притисок која обезбедува одлична контрола и ракување. Формулата за боја со низок мирис, без капе има кратко време на сушење што овозможува брзо повторно нанесување и преклопување на боите. Лименките со низок шум се компатибилни со сите типови капачиња и постојано прават совршени линии. Тие се исто така зимски доказ, постигнувајќи оптимални перформанси дури и во студена клима. Достапно во моќни мат бои со висока покривка што можат да се нанесат на која било површина. Високо пигментиран-висок притисок. Нитро-Комбинација базирани спреј боја. Издржлив мат финиш.

Детални спецификации

Додатоци на производи