• Свеж
Женски чевли Женски Чизми До Глуждот Вратете Се На Древните Чевли Фахзија Кожа Кратки Чизми

Женски чевли Женски Чизми До Глуждот Вратете Се На Древните Чевли Фахзија Кожа Кратки Чизми

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25" Нога Широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45" Нога Широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,65" нога широк : 9 См/3,5" големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должина : 25СМ/9,84" НОГА ШИРОК : 9,5 См/3,7" големина : 41 сад : 9 Велика Британија : 6,5 еу : 40 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10,04" нога широк : 9,5 СМ/3,7" ГОЛЕМИНА : 42 САД : 10 велика Британија : 7 Еу : 41 цн : 260 должина на стапалото : 26см/10,24" широк стапало : 10см/3,9" ЖЕНСКИТЕ ЧИЗМИ ДО ГЛУЖДОТ СЕ ВРАЌААТ НА древните чевли фахзија кожа кратки чизми 1.Ќе бидете на облак девет во овие чевли, бидејќи меката влошка ве поддржува со секој чекор. 2.Амортизирачки Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен ѓон за апсорпција на удари.Направете да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. 3.Чувајте ги вашите ансамбли лесни кога ќе се лизнете на овие лесни чизми дизајнирани и нелизгачки зафат за максимална поддршка и удобност. 4.Нелизгање, обележување на обликувана гумена надворешна ѓон. 5.Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. Специфики на предметот : Горен Материјал : Стп Ѓон Материјал : Стил На Гумени Прсти : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Рамно Затворање : Патент Чевли Висока Пета : 3см/1.2" Висина На Платформата : 1м/0.4" Пакет : 1 Пар Чевли Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ ЦН Должина На Стапалото Широк 42 10 7 41 260 26см/10.24" 10см/3.9" Големина : 42 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 еу : 41 Цн : 260 Нога Должина : 26см/10.24" Нога Широк : 10см/3.9" Модерна опција : достапна Во низа Бои И трендовски отпечатоци, така што никогаш Не ви недостасува Избор. Лесни : овие станови ве покриваат за секоја пригода, без разлика дали се работи за патување во канцеларија, обични викенди или забави. ПАТУВАЊЕ ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊЕ. Чувајте ја торбичката во одделот за ракавици, чантата или продолжете и бидете сигурни дека вашите стапала ќе бидат удобни при долги возења или возење со авион.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Весрасија Чизми За Жени Зимски Чизми Мода Чизми Со Патент Со Тркалезни Прсти Чизми Со Квадратни Потпетици Гроздобер Женски Чизми

Големина на етикетата : 35 САД : 5,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3,5 ЕУ : 35 ЦН : 225 Должина На Стапалото : 22,5 см / 8,9" широк С�

DEN 2.00