• Свеж
Мишуовоти обични чевли за Женски Женски Плус Големина Брава Лизга-пети Плажа Риба Уста Рамни Влечки

Мишуовоти обични чевли за Женски Женски Плус Големина Брава Лизга-пети Плажа Риба Уста Рамни Влечки

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Ве молиме запомнете : нашата големина Е азиска големина, можеби малку помала. Ви предлагаме да изберете поголема големина според заедничката големина. Пред да нарачате, проверете ја бојата и големината на производот, како и адресата и информациите за контакт што ги оставивте зад себе. Ви благодариме очекуваното време на испорака за овој производ е 10-15 дена големина : 37 САД : 6,5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" широк Стапало : 8,5-9 см/3,4-3,5" Големина : 38 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5" широк Стапало : 9см/3.5" големина : 39 сад : 8 велика британија : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" Нога Широк : 9-9, 5 см/3.5-3.7" големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7" големина : 41 сад : 9 велика британија : 6.5 еу : 39.5 цн : 255 нога должина : 25.5 СМ/10" НОГА ШИРОК : 9.5-10СМ/3.7-3.9" големина : 42 сад : 9.5-10 велика британија : 7 еу : 40 цн : 260 Нога Должина : 26см/10.2" НОГА ШИРОК : 10СМ/3.9" големина : 43 сад : 10.5 Велика британија : 7.5 еу : 40.5 цн : 265 нога должина : 26.5 см/10.4" НОГА ШИРОК : 10.5 СМ/4.1" женски плус големина брава лизга-пети плажа риба уста рамни влечки ве молиме известете ни што е можно повеќе ЗА Вашето барање ЗА ДА МОЖЕМЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМЕ СО ВАШИТЕ СПЕЦИФИЧНИ ПОТРЕБИ. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведените Слики. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото. Опис : Пол : Жени/Скара Горниот Материјал : Стп Единствен Материјал : Гумени Поставата Материјал : Стп Влошка Материјал : Стп Сезона : Пролет,Suitable Погодни Сцени : Отворено/Секојдневно/Партија/Плажа/Работа/Слободно Време Стил : Повик,Мода Пети Стил : Плоштад Затворање Метод : Лизгање На Пета Висок Стил : Квадратни Главата Се Зголеми Висока : без цевка должина : БЕЗ обем Цевка : БЕЗ Чевли Пета Висока : 1см/0.39" Платформа Висина : 1см/0.39" Пакет : 1 ПАР ЧЕВЛИ(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Големина Сад велика британија ЕУ ЦН ДОЛЖИНА На стапалото Широк 42 9.5 7 40 260 26см/10.2" 10см/3.9" Големина : 42 Сад : 9.5 Велика Британија : 7 Еу : 40 Цн : 260 Должина на Стапалото : 26см/10.2" Широк Стапало : 10см/3.9" 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. 2. Обични чевли,чевли На Плажа, Лесни за носење Полетување!. 3.Врвен дизајн стилски, вид, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. 4.Овие стилски и едноставни чевли совршени за секоја пригода, плажа, парк, базен или нормално секојдневно use.It ви овозможува да одите непречено и да стоите со часови без да се чувствувате уморни или неурамнотежени. 5.Едноставната и модата ве прават попривлечни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модни Пролетни И Летни Женски Спортски Чевли Рамно Дно Лесна Летечка Мрежа Дише Удобни Еднобојни Чизми За Патики Во Секојдневен

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Мрежа Единствен Материјал : ЕВА Сцени : Внатрешна И Надворе�

DEN 741.44

Квалентни Возрасни Жени Чевли Папучи За Жени Дами Мода Еднобоен Цртан Филм Божиќна Декорација Кадифен Обичен Рамен Женски Влечки

Папучи За Жени Дами Мода Еднобоен Цртан Филм Божиќна Декорација Кадифен Обичен Рамен Женски Папучи Со Г

DEN 2.67