• Свеж
Covercraft ООД. Издание Прилагодено Цртичка Покритие за 1989-Понтијак Сонце

Covercraft ООД. Издание Прилагодено Цртичка Покритие за 1989-Понтијак Сонце

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Додадете модерен изглед на софистицираност на вашето возило додека ги чувате вашите контролни табли заштитени. Нашите Дашмати со ДООЕЛ имаат нов стил на полиестерска ткаенина плетена со искривување, кој елегантно оди со денешните ентериери на возилата. Слично на Нашиот Оригинален Дашмат овие се дизајнирани совршено да одговараат на контурите на вашата контролна табла додека ја штитат фабричката контролна табла од пукање, избледување или влошување. Надградете го изгледот и чувството на вашето возило со најдобриот капак за цртичка со сопствена шема. Секој Dashmat На Covercraft е прилагоден за вашето точно возило. Секој прилагоден капак за цртичка ќе има точни исечоци за сите отвори и сензори. Според дизајнот, ние ги покриваме вашите фабрички звучници, освен ако не се подигнат за да ги заштитиме од влошување, но нашиот премиум материјал е дизајниран да не го пригушува звукот од вашите звучници. Забелешка : звучниците обично се опфатени за да ги заштитат, но има прилики што не ги покриваме во зависност од сложеноста на звучникот и/или ако звучникот може да се подигне или не. Секој Дашмат е произведен за да овозможи правилно распоредување на системот за безбедност на воздушните перничиња. Направени се специјални додатоци за дизајн и сечење На Дашматот за да не се ограничи системот за воздушни перничиња на совозачката страна. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ВОЗИЛА(И) : 1989-1994 Понтијак Сонце. Уникатниот дизајн плетен со искривување совршено се вклопува со денешните ентериери на возилата. Комплименти технички ткаенини во поновите возила. Сите отвори за отвори и сензори претходно исечени за фабрички завршен изглед. Лесно и безбедно се инсталира со прицврстувачи за куки и јамки. Одговара Изберете : 1989-1991,1993-1994 ПОНТИЈАК СОНЦЕ ЛЕ 1992 ПОНТИЈАК СОНЦЕ СЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ултразвучен Чистач За Кожа Чистење На Лице За Длабоко Чистење Вибрирачко Чистење На Лицето Шпатула За Чистење На Кожата Пилинг

Опис : Чистење На Кожата од Ултразвучен Тип : ултразвучниот чистач на кожата на Лицето работи за нежно л�

DEN 303.84

Падот за женски облеки Трендовски печатени долги ракави и панталони поставија комплети за тренингот со две парчиња за жени плус

Постои широк спектар на женска облека, вклучувајќи комплети, пижами, облека за вежбање и блејзери Без ра

DEN 582.24

Санвиглор Женски Хеланки Тренинг Во Еднобојна Боја Кратки Панталони Контрола На Стомакот Јога Шорцеви Еластични Дно На Половината

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренингот Шорцеви, Задник Кревање Кратки Хеланки, Ж�

DEN 3.33

Отворено Ноќта На Вештерките Украси Светла Предводена Тиква Пајакот Лилјак Черепот Стринг Светлина Батерија Работи За Затворен

Отворено Ноќта На Вештерките Украси Светла 10 / 20 ПРЕДВОДЕНА Од Тиква Пајакот Лилјак Черепот Стринг Свет�

DEN 175.84