• Свеж
13.5 Перница Хугернаут

13.5 Перница Хугернаут

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Покажете ја вашата љубов КОН ДОТА 2 со оваа Кадифена Перница Хугернаут дизајнирана Од Соработникот На Работилницата Оливи! Поли-фил полнење, апликација и везени детали. Перницата е со димензии 13,5 " Х 13,5 "(34,29 см Х 34,29 см). Покажете ја вашата љубов КОН ДОТА 2 со оваа Кадифена Перница Хугернаут дизајнирана Од Соработникот На Работилницата Оливи!. Перницата е со димензии 13,5 " Х 13,5 "(34,29 см Х 34,29 см). Поли-фил полнење, апликација и везени детали.

Детални спецификации

Додатоци на производи