• Свеж
Постави Жица Темперамент Терминал Екстрактор Терминал Отстранување Автомобил Клуч Алатка

Постави Жица Темперамент Терминал Екстрактор Терминал Отстранување Автомобил Клуч Алатка

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Опис R. r. Корисна алатка за отстранување на терминалот за жица, додатоци за автомобили. Може да ја отстрани жицата недопрена од ременот на донаторот и да додаде нова жица - многу лесно. Така, можете да го одржувате фабричкиот оригинален ремен и да го приклучите вашиот сопствен електронски уред без никакво оштетување.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Избрана боја.р. - Материјал : Пластика, нерѓосувачки челик.р. - Големина На Пакетот : Околу 10х10х2см/ 3, 93х3, 93х0, 78 инчи.р. - материјалот на алатот е изработен од пластична рачка и челична пружинска плоча, која има издржливост и еластичност . р. - не е лесно деформиран и оштетен и има добра способност за закрепнување.р. - алатка за отстранување на автомобилски терминали погодна за повеќето приклучни терминали, може да се користи за речиси сите марки и други електронски уреди.р. - исто така, лесно може да ја отстрани жицата недопрена од ременот на донаторот и да додаде нова жица.-Нема потреба да ги отворите терминалите, само притиснете ги и повлечете ги игличките на терминалот. Материјалот на алатот е изработен од пластична рачка и челична пружинска плоча, која има издржливост и еластичност. Не е лесно деформиран и оштетен и има добра способност за закрепнување. Алатката за отстранување на автомобилски терминали погодна за повеќето приклучни терминали, може да се користи за речиси сите марки и други електронски уреди. Исто така, лесно може да ја отстрани жицата недопрена од ременот на донаторот и да додаде нова жица. Нема потреба да ги отворите терминалите, само притиснете ги и повлечете ги игличките на терминалот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Диносаурус Предводена Од Ноќно Светло Цврсто Дрво Ниска Енергија Користено Копче Прекинувач Мека Топла Светлина Креативни Пријатели

Функција : ●3д Ноќни Светла За Расположение + Светилките ќе создадат 3д ефект НА визија(не вистински 3Д) о

DEN 431.84

Џенту Пингвини Експлодираат Од Морето Фото Пингвин Постер Пингвин Домашен Декор Џенту Ѕид Декор Арктички Мраз Животински Див

Џенту Пингвини Експлодира Од Морето Слика Пингвин Постер Пингвин Дома Декор Џенту Пингвин Ѕид Декор Ар�

DEN 2014.08

Акихол Женски Панталони Секојдневна Работа Женски Јога Фустан Панталони Растегливи Работни Панталони Деловни Секојдневни Панталони

Жени Пролет И Лето Секојдневен Еластичен Завој Со Цврста Боја Украсени Широки Панталони Од Руно Со Прав

DEN 0.33