• Свеж
Рејлун Женски Маица Екипажот Вратот Маица Срцето Печатење Летни Врвови Основни Пуловер Лабава Работа Туника Блуза Вино Црвено М

Рејлун Женски Маица Екипажот Вратот Маица Срцето Печатење Летни Врвови Основни Пуловер Лабава Работа Туника Блуза Вино Црвено

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Блузи, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Печатење На Срце, Печатен Леопард Боја : Црвено Вино, Црвено, Црвено Роза, Темно Сина, Сина, Зелена Армија, Темно Зелена, Зелена Грашок, Флуоресцентна Зелена, Темно Сива, Светло Сива, Портокалова, Жолта, Розова, Црна, Бела (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Памучно Деколте : Деколте На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето,Fall,Зима,Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Блуза За Печатење Срце, Женски Врвови За Туника За Вратот На Екипажот4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал -100% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Срцето Печатење Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Повик Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Рејлун Дами Маица Половина Патент Маица Еднобојна Маица Елегантна Туника Блуза Секојдневна Секојдневна Облека Блузи Вино Црвено

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Леопард Печатени Врвови, Жени Обична Маица, Ти

DEN 1.00