• Свеж
Момчиња Сабо Деца Лето Сандала Градина Влечки Големина 11-3

Момчиња Сабо Деца Лето Сандала Градина Влечки Големина 11-3

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Вашето Момче ќе сака да ги носи Овие Градинарски Чевли, со живописни двобојни момчиња сабо, многу трендовски и стилски. Лесен ремен за повлекување за да се вклопи цврсто на нозете на вашите мали момчиња, влечките на овие деца лесно се вадат и исклучуваат и се одлични За целодневна употреба игра на отворено, базен, плажа и внатрешна употреба.Големини 11-3. МНОГУ ЛЕСНО ЛИЗГАЊЕ НА САБО - овие детски сандали имаат прашка за поддршка на нозете во текот на сите негови авантури во затворен и надворешен простор. ЖИВОПИСНИ БОИ САБО ДИЗАЈНИРАН ЗА вашето дете, така што тие можат да одговараат на нивните тимови и пижами на нивните омилени Ликови : дали Нејзината Војна На Ѕвездите - Црна И Црвена, Или Чудо, Спајдермен, Супермен - Сина и Црвена боја. Шепа Патрола-Сина и Портокалова. Бебешка Ајкула-Сина И Небесно сина, Црна И Зелена Фортнит. Дозволете му на вашето дете Да Ги Избере своите омилени бои и да ужива да трча наоколу Со овие соодветни машки влечки во текот На целиот ден,. ОДЛИЧНИ ДЕТСКИ САНДАЛИ за ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА - Затворени само за да се опуштите низ куќата, и на Отворено - да трчате по цел ден надвор, додека и помагате на мама во градинарството,. УЛТРА ЛЕСНИ САБО ЗА МОМЧИЊА - Многу Удобни деца Лесни Момчиња Градинарски Влечки Направени од ГУМА ЕВА. ДЕТСКИ ВОДЕНИ ЧЕВЛИ - може да се извалкаат, песочни и влажни, тие сепак ќе останат во совршена состојба, За Чистење - Само исплакнете ги и измијте ги сабовите на овие момчиња со влажна крпа, тие ќе изгледаат сосема ново. БАБА и МАЈКА, ВО ПОТРАГА ПО ТОЈ СОВРШЕН РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК или САМО ПРАЗНИЧЕН ПОДАРОК - овие мали слатки детски сандали, ќе бидат одличен избор за лекување на вашето внуче, дете или внук, тие ќе ги ценат овие издржливи сабо во текот на ова лето и многу повеќе додека не треба да ја добиете следната големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Воблинг Дами Станови Магија Лента Марија Џејн Чевли Глуждот Ремен Патики Женски Удобност Чевли Лесни Мрежа Нелизгачки Црна Виолетова

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мери Јапеејн Патики, Секојдневни Чевли, Обични Патики, Чев

DEN 0.67

Ступел Индустрии Мртва Природа Со Цвеќиња Традиционални Слики На Ханс Болонгиер Сликарство Уметност Со Црна Рамка Печатење Ѕидна

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцела

DEN 1.67